Visai rimtai. Logika

Mes negalime įsigilinti į įstatymų kūrėjų mąstymo gelmes. Tik Lietuvoje už numestą po švenčių ne vietoj nukirstą eglutę bauda didesnė, negu nukirtus subrendusį medį.

Jei savo valdoj kokį medį nurėšite – bauda iki 300 eurų, tačiau jei prie konteinerio paliksite nupuoštą eglutę – bauda, kaip gąsdina, 600 eurų. Man patinka.

Linas BITVINSKAS

5 komentarai

 1. ce gal is sena papratima paskaiceva da rusiskais rubleis , jegu paverst eurais tai netiek ir dauk.

 2. kas sakė, kad šiukšlių mafijos nėra?

 3. Tai ir gerai,kad skiria baudas,tegu nemėto pakelėm nupuoštų eglučių.Gegužės gatvės,netoli autob.stoties,pakelei numesta eglutė.Tikri parazitai -taip elgdamiesi.

 4. Eglė II grupė

  Už neteisėtą saugotinų medžių ir krūmų naikinimą gresia bauda nuo 60 iki 230 eurų, juridiniams asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 80 iki 300 eurų. Želdynuose augančių medžių ar krūmų, kurie nepriskirti saugotiniems, naikinimas užtraukia įspėjimą arba baudą asmenims nuo 20 iki 80 eurų. Taigi, baudos dydis priklauso nuo to, ar medis ar krūmas priskirtas saugotiniems.
  Papildomai reiks sumokėti pagal Medžių atkuriamosios vertės įkainį (už kiekvieną kamieno skersmens centimetrą 1 m kamieno aukštyje, o nupjautą medį matuojant kelme), atsižvelgiant į medžių grupę (1 priedas):
  2.1. I grupė – 3 eurai;2.2. II grupė – 6 eurai;2.3. III grupė – 9 eurai;2.4. IV grupė – 13 eurų.

 5. Ponaiti Linai,
  Atsiprašau, bet Tamstos logika su plūgo rankenomis iš kišenių…:) Juk eglutę nukirtote papuošti savo būstui, anūkams šventę ruošėte…ir staiga šventės akcentą prilyginate nereikšmingam tualetinio popieriaus gabalėliui, kurį panaudoję paliekate sutrūnijimui pakrūmėje… nesistebiu, kad anūkai tai matydami, nesidrovės rogutėmis ir senelį į mišką gabenti… neduok Dieve…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.