Vieta, iš kur ateis gyvatės

Per Anykščių rajono tarybos posėdį vakar deputatai gerokai „prausė“ UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ laikinąjį direktorių Joną Žukauską. Ypač pasipiktinęs buvo socialdemokratas Donatas Krikštaponis, kuris baisėjosi tuo, ką pamatė komunalininkų antrinių atliekų aikštelėje. „Buvau susimokėti šiandien mokesčių, tokios betvarkės komunaliniame dar nemačiau. Jūs žiurkėmis ir gyvatėmis apleisit, baisu“, – pyko D. Krikštaponis.

Nuvykus pažiūrėti, ar tikrai taip jau baisu UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ antrinių žaliavų tvarkymo aikštelėje, didelės tvarkos nematyti ne tik dėl susikaupusio šiukšlių kiekio, bet ir pačios tvarkos aikštelėje, kuri primena sąvartyną prie pat komunalininkų pastato sienos.
Beje, paklaustas, kas konkrečiai atsakingas už antrinių žaliavų tvarkymą, laikinasis komunalininkų vadovas teatsakė, kad dabar vyksta etatų perskirstymas, todėl nenurodė konkretaus žmogaus.
Tuo tarpu padalinyje, kaip nurodo pačių komunalininkų tinklalapis, dirba 6 žmonės, o padaliniui laikinai vadovauja Vida Mačionienė. Na, šeši žmonės gali per porą dienų susitvarkyti savo aikštelę, tereikia nuo popierių atsitraukti.
NYKŠČIAI

  

20 Komentarai

 1. Merui dzin. Įdomu ar meras moka už savo pirtį Žliobiškyje ?

 2. Musu rajono merui nieks nerūpi jau gėda kaip tvarkomasi

 3. Kokias nesąmones komentuojat, negi rajono meras šiukšles tvarkys. Paimsiu pašiukšlinsiu gatvėje ir skalambysiu kaip jus, kad meras nesitvarko. Pradėkime geriau tvarkytis nuo savęs o ne i kitus žiūrėti, kad viską padarytu.

 4. Neproga mera apkaltint bet komunaliniam bardakas ane alfrydai

  • Anykščiuos negi kitų darbų nėra, kur tik skaitai tik šiukšlės, komunalinis daugiau nieko….Žiūrėkite į žvaigždes o ne į šiukšles.

   • Kvazimodas

    ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥
    Gal jau priesrinkiminis sou kuris neuzilgo prasideda?
    Va ir Kvazimodo niko dergeja(as) pasirode….. Nesunku suvokti is kokios “kormuskos” nes kaip ir sou atidarymas solo varijante prasidejo 🙂

 5. Kvazimodas

  o ne nuo raudonuju valdymo tas bardakas komunaliniam?

  • Ne, anksčiau taip nebūdavo. Jau 5 metus ar ilgiau yra aikštelė, bet kiek važiuodavau visados buvo tvarka. Dabar baisu.

 6. Gyvatinas

  Juokinga nuo kada pradėjo gyvatės vaikšioti tipo antraštės autorius šliaužjoja…?

 7. Mačionietis

  Ponas , Krikštaponį atsibusk , kas padarė gyvatyną KIK , tai pačio pono dėka atsirado tas gyvatynas , o dabar dergi naują direktorių , turėk sarmatos.

 8. Toks bardakas prasidėjo nuo to laiko kai išėjo Šapoka. Kazys Savicką priversdavo dirbti, o Jonas bijo deputato ir nieko nesako.

 9. Jums ten Anykščiuose reikia Krabo

 10. Anykščiai

  Ko tas Arfridas iš paskos blondinės laksto?kiba meilužę įdarbino?

 11. Viešintiškis iš Kauno

  Kaunui, nepasakyčiau kad Krabas Kaune taip gerai susitvarkė, kad ji siūlyti Anykščiams…

 12. viskas dzin

 13. alfrydui viskas dzin tik kazko laksto pas direktoriu i namus, gal nori but jis direktorium;

 14. bus reikalingas dar vienas etatas gyvaciu gaudytojas

 15. bus reikalingas naujas etatas gyvaciu gaudytojas

 16. Kaip KIke nežinau,bet pasidairykite kokia “tvarkinga” autobusų stotis. Gėda praeiti vien šiukšlės.

 17. Kai atleidot K.Šapoką,dabar savivaldybės balvonai pamatysit kokį žmogų praradot ! ,kuris net savo išeigines dėl darbo aukodavo,o dabar netik aikšteles,bet ir visus Anykščius apšiksit !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.