Vienu metu toje pačioje vietoje Gatvės muzika ir Pavasario blusturgis

Jau šį šeštadienį Lietuva ir Anykščiai vėl skambės nuo gatvės muzikos garsų! Šiemet nuo 12 val. iki vidurnakčio Anykščius drebins gausus būrys atlikėjų, kurie pasiskirstys dviejose vietose. Kaip jau įprasta, pagrindinis renginys vyks Vyskupo skvere, tačiau atlikėjų bus galima pasiklausyti ir Siauruko stoties perone.

Šiemet GMD programoje išvysime tokius atlikėjus, kaip Ingrida Kazlauskaitė, grupė „Multiks“ iš Vilniaus, Laukinis vėjas, Meda Mažliokaitė, Aurimas Bareikis ir Monika, Jurgitos Baldauskienės vadovaujamos „Nenuoramos“, Svajūnas Cibulskij, Nerijus Čekanavičius, Kęstas Gabrilavičius, Valdas Juknevičius, „Puella“ ir „Tabalai“ (vad. Rūta Aglinskienė), NVŠ būrelis „Mokausi groti gitara“, Vytautas Kavoliūnas, Anykščių muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai.

Šių metų vienas iš GMD tikslų – ne tik sukviesti į gatves pasirodyti įvairius dainininkus, muzikantus bei artistus, tačiau ir atskleisti muziką per dailę, papildant GMD gatvės menais. Mieste galėsime išvysti Anykščių menų centro projekto dalyvius „Surask… Angelų kelias Anykščiuose“. Tai Linos Vaišnytės vadovaujamas pleneras, kuriame dalyvaus dailininkės Sigita Jakutytė, Agnė Varpukevičiūtė, Giedrė Derenčienė, Rita Krupavičiūtė, Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos moksleiviai.

Gatvės muzikos diena šiemet vyks kartu su Pavasario blusturgiu, kuris nuo 10 val. ryto bus įsikūręs tame pačiame Vyskupo skvere, tad miestelėnai kviečiami ne tik parduoti/atiduoti/įsigyti jau nebenaudojamų daiktų, bet tai daryti skambant anykštėnų ir svečių muzikos garsams.

Mažųjų šventės dalyvių lauks ir mini pramogos: sūpuoklės, piešimas ant veidų, milžiniški muilo burbulai ir lauko šachmatai.

Taip pat vienu iš šventės akcentų taps dviračių labdaros žygio „Galiu daugiau, nei tu manai“ finišas. Tad visi, remiantys žygį, jo idėją ir sumanytojus , 14 val. kviečiami  džiaugsmingai pasitikti žygeivius.

Daugiau informacijos ir programą rasite Anykščių naujų vėjų bendruomenės Facebook paskyroje.

Pamatyk muziką gegužės 18 d.!

 

Organizatoriai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.