Vienija Tarybos narius

Arūnas Liogė laišku kreipėsi į rajono politikus, ragindamas UAB "Ekonominės konsultacijos ir tyrimai" atliekamai studijai dėl atliekų surinkimo kainų nustatymo pritarti tik po detalios analizės.
Liogė  rašo, jog jį neramina faktas, kad Tarybos nariams nėra pateiktas  nė vienas alternatyvus variantas dėl komunalinių atliekų surinkimo naujos mokėjimo tvarkos.
„Pateikiamas sprendimų projektas, kuriame atliekos bus išgabenamos tik pagal gyventojams nustatytą normą. Nors Vyriausybės nutarimas leidžia individualių namų gyventojams,  įstaigoms ir įmonėms mokėti už išvežtus konteinerius. P. Sauliui Rasalui įteikiau Rokiškio sav. Tarybos sprendimą, kuris jau galioja. Ten individualių namų gyventojams, įmonėms, įstaigoms nustatytas mokestis už išvežtus konteinerius“, – laiške dėsto A. Liogė, ragindamas kolegas Tarybos posėdyje vengti „buldozerinio balsavimo“.
Telefonu pašnekintas A. Liogė tvirtino, jog tiksliai nežino, ar šiukšlių išvežimas brangs, tačiau jo įsitikinimu, atliekas rūšiuojantiems gyventojams paslaugos kaina turėtų ne augti, o priešingai – mažėti.
„Jei bus taip, kaip nori Atliekų tvarkymo centras, – šiukšles veš pagal normas – tai vėl apgaudinėsime gyventojus. Ką mes galime tvirtinti, jei tą verslo planą gauname prieš pat Tarybos posėdį. Šiai dienai kvailai jaučiuosi, nes nesiskaitoma su nuomone“, – sakė Tarybos narys.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.