Vidmantas Šmigelskas atliko tyrimo tyrimą

Sulaukėme netikėtos pagalbos rengiant publikacijas. ,,Anykštos“ žurnalistas Vidmantas Šmigelskas ėmėsi tyrinėti portale ,,Nykščiai“ paskelbtą žinią, kad vicemeras Dainius Žiogelis į Baltarusiją vykusios Anykščių savivaldybės delegacijos sudėtį įtraukė Gražiną Šmigelskienę, bet vežėsi ją ne kaip žurnalistę.

„Tyrimo autorių sudomino, kodėl savivaldybės autobusiuku į Baltarusiją išvažiavo ,,Anykštos“ vyriausioji redaktorė (beje, ir buvusi LR Seimo narė) Gražina Šmigelskienė“, – rašė V. Šmigelskas.
Tiesa, po savo tyrimo jis naujų detalių neatskleidė, nors apie tai V. Šmigelskas teiravosi G. Šmigelskienės. Jis išgirdo, kad  „Nykščiuose“ paskelbta informacija apie tai, kad V. Šmigelskienė vyko į Baltarusiją vicemero kvietimu, yra teisinga. Apie tai ir paskelbė.
,,Jūs mane kviečiate kaip verslininkę? Kaip vadovę? Kaip žurnalistę? Kaip buvusią Seimo narę? Keistokai būtų skambėjęs toks klausimynas, jeigu jį būčiau pabėrusi vicemerui, kai sulaukiau jo kvietimo vykti į Baltarusiją“, – citavo savo straipsnyje ,,Anykštos“ vyriausiosios redaktorės G. Šmigelskienės žodžius V. Šmigelskas.

Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą ir reklamą portalui „Nykščiai“ ir laikraščiui „Šilelis“. O jei V. Šmigelskui taip trūksta temų tyrimams, kad reikia  „pertirti“ „Nykščių“ publikacijas, mielai padėsime pasiūlydami naujų.
Linas BITVINSKAS

10 komentarų

 1. tiesiog stt

  • Kad ir kaip jį bereklamuotum, vis tiek šūdu lieka…

   • Viduriavimas – tai pasikeitęs tuštinimosi pobūdis, kai išmatos tampa nenormaliai skystos ir (ar) gausios, dažniausiai didėjant ir tuštinimųsi skaičiui.
    – nešvarių rankų liga.

 2. KRIMINALAS

  Na jeigu jau toks patyręs kriminalų demaskuotojas kaip Vidmantas Šmigelskas rašo, kad : „Linas Bitvinskas atskleidė kriminalą“, tai esu priverstas, nors man taip ir neatrodo, juo patikėti, kad kriminalas čia yra! Neišsaugojo mylintis vyras savo žmonos nuo Klecko pagundos visgi…

 3. Vezesi kad turetu su kuo pazaisti : ) vakare

 4. Pradeda trūkti duonos ir darbuotojų Anykščiuose

 5. Jūsų žiniai nepotizmas – tarnybinės padėties naudojimas giminėms ar draugams proteguoti. Sąvoka „nepotizmas“ kilo iš lotynų kalbos žodžio „nepos“ („neptiris“).

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.