Vicemeras važiuoja „paganyti akis“

Mero pavaduotojo Sigučio Obelevičiaus, Konservatorių partijos Anykščių skyriaus pirmininko pavasaris – nesibaigiantys darbai botanikos sode. „Vakar buvo sekmadienis, tai sode dirbau nuo 9 valandų ryto iki kol sutemo. Net be pietų pertraukos ir „parūkymų“.  Dariau lysves, sodinau, sėjau. Ryt,  gegužės 15 dieną, atostogų sąskaitą trims dienoms vykstu į Lenkiją, tad sekmadienį ruošiau alpinariumą būsimiems naujiems augalams.
Tas medelynas, kur vykstu, kasmet į pardavimą įveda po 100 naujų augalų veislių. Tikrai planuoju daug atsivežti. Pakeliui dar aplankysiu įvairius medelynus ir parkus bei Poznanės botanikos sodą. Ruošiuosi kelionėje „paganyti akis“ ir pasigrožėti. Atsivešiu daugiamečių gėlių. Turiu apie 60 rūšių mėtų, gal dar apie kokį 20 rūšių atsivešiu. Žodžiu, grįžus vėl turėsiu daug darbo, nors jo niekada botanikos sode netrūksta. Kiekvienas metų laikas kaskart „pametėja“ naujų darbų“, – pavasariškų darbų  ir būsimos kelionės nuotaikomis su „Nykščiais“ dalinosi S. Obelevičius.

Dalina RUPINSKIENĖ

5 Komentarai

  1. o kada dirbti prades?

  2. Palyginkite ką rajonui sukūrė Sigutis ir Kęstutis. Net nekyla abejonių, kas rajoną puoselėja, o kas naikina ir griauna .

  3. kiek nuostoliu rajonui pridare konservatoriai,dabar dar skolose

  4. Pritariu Tremtiniams. Geriau jau Sigutis eitų savo mėgstamo darbo dirbti, jis nuostabus botanikas, knygos jo geros, bet rajono valdymą tegu palieka tiems kurie tai išmano.

  5. ir paliko .Puikiai valdo dabartinis.O Siguciui sėkmės su botanikos sodu,kol kas, ir ruoškitės merų rinkimams,nes reikės vėl sugrįžti i mero kėdę.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.