Veneta Veršulytė pradėjo darbą savivaldybės administracijoje

Šiandien pirmoji administracijos direktorės pavaduotojos Venetos Veršulytės  darbo diena naujai išrinktoje rajono administracijoje.  Priminsime, kad nuo 2015 m. balandžio iki 2016 m. gruodžio nepartinė V. Veršulytė, rajono meru būnant Kęstučiui Tubiui,  dirbo Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktore, kol savo iniciatyva pasitraukė iš šių pareigų.

Tuokart pasitraukdama iš pareigų V. Veršulytė  kalbėjo, jog išeina iš darbo norėdama įrodyti, kad nėra nusikaltėlė, o kartu tikėdamasi, jog šis jos ir kolegų žingsnis galbūt privers merą  K. Tubį susimąstyti apie tai, kad gyvena demokratinėje valstybėje, todėl privalo gyventi pagal tam tikrus principus. Pasak tuomet žiniasklaidos atstovams interviu davusios administracijos direktorės, merui  besąlygiškai turėjo paklusti visi savivaldybės darbuotojai, o jei kas išdrįsdavo pasakyti, kad jis  neteisus, tapdavo kenkėjais.

Kaip seksis dirbti administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės  pavaduotojai  V. Veršulytei šios kadencijos administracijos sudėtyje, parodys laikas.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

 1. Buvusi šalia

  Linkime sėkmės! Ir žiniasklaidos geranoriškumo!

 2. Šviesos ištroškus :)

  Šviesa grįžta į Anykščių kraštą! Sėkmės darbuose!

 3. Tauta sako, kad...

  dukra palaidūnė sugrįžo… 🙂

 4. Nepartinė liberalė, kad tik nepereitų pas kitus

 5. ziurek gal ir dirbt prades ,kam mums jie ,tik naikint savyvaldybe ir mazint valdininku skaiciu ,kurie mums is vis nereikalingi

  • liaudis sako, kad savivaldybė tai vienas iš didžiausių darbdavių Anykščių raj. Pagalvokit kiek būtų išvaryta darbo ieškoti ir liktų nelaimingų žmonių. Lai dirba ir tarnauja tautai kaip jos bendražygis įstaigoje, kuri neišsilaiko iš savo veiklos 🙂

 6. Sėkmės Venetai, labai protinga ir gabi mergina.

 7. Kada bus organizuojamas saskiu turnyras direktoriaus pavaduotojos tauriai laimeti ?

 8. Primadonos pasirodymas pradedamas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.