Vėl virto medžiai

Ugniagesiai praneša apie iškvietimus dėl nuvirtusių medžių. Keblonių kaime ant kelio nuvirto net šeši medžiai.

Lapkričio 30-ąją, apie 6.41 valandą,  gautas pranešimas, kad Anykščių sen., Keblonių kaime ant kelio nuvirto medžiai.  Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams, ant važiuojamosios kelio dalies buvo nuvirtę šeši medžiai. Panaudojus grandininį pjūklą ir parankines priemones, medžiai supjauti dalimis ir pašalinti nuo važiuojamosios kelio dalies.

Lapkričio 30-ąją, apie  6.57 valandą, gautas pranešimas , jog Anykščių sen., Vaišviliškių kaime ant kelio nuvirto medis.  Atvykę ugniagesiai grandininiu pjūklu medį supjaustė ir pašalino nuo važiuojamosios kelio dalies.

Lapkričio 30-ąją, apie 6.58 valandą, gautas pranešimas, kad Viešintų sen., Jurgiškio kaime ant kelio nuvirto medis. Atvykę ugniagesiai, panaudodami grandininį pjūklą, medį supjaustė  dalimis ir pašalino nuo važiuojamosios kelio dalies.

Lapkričio 30-ąją, 8.50 valandą, gautas pranešimas, jog Svėdasų sen., Aulelių kaime ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtę medžiai. Atvykę ugniagesiai, panaudojus grandininį pjūklą, du medžiai supjauti dalimis ir pašalinti nuo važiuojamosios kelio dalies.

2 komentarai

  1. reikia sudaryt komisija is atsakingu ir nusimananciu zmoniu apie medzius ir kurie medziai ruosiasi virst juos ispjaut , o ne laukt kada ivyks nelaime ir pareikalaus zmoniu ir misko gyvunu auku.

  2. Kokia puiki proga miško iškirtimui, tereikia pažymos, kad medžiai greit virs ir užtai juos reikia išpjauti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.