Vėl susikibo dėl gatvių ir kelių asfaltavimo bei renovacijos

Praėjusiame Tarybos posėdyje socialdemokratas Donatas Krikštaponis išsakė daug kritikos dėl savivaldybės administracijos pastato, muzikos mokyklos ir kt. prasto arba neskoningo šventinio laikotarpio apšvietimo. Politikui nepatiko, kad turint perteklinių lėšų nepasirūpinta kai kuriais reprezentaciniais Anykščių objektais taip kaip tai padarė Utena ar Ukmergė.

Mero Kęstučio Tubio replika, jog perteklinių lėšų atsirado tik dėl to, jog dirbta racionaliai tiek jas gaunant, tiek panaudojant, visiškai išbalansavo seną politikos „vilką“.

„Kai pastoviai nevykdomi projektai – ar ta pati, klausykit.., pilies statyba ir panašiai…“, – savo laikėsi D. Krikštaponis.

Tuo tarpu rajono vadovas pertraukė oponentą, teikdamas jog ankstesnės kadencijos valdantieji nieko nenuveikė nei dėl kelių ar gatvių remonto, nei dėl renovacijos.

„Gerbiamas Donatai, per aštuonerius metus daugiau gatvių ar renovuotų namų nebuvo, kiek šiais metais Anykščių rajone yra padaryta”, – teigė K. Tubis ir iškarto išgirdo D. Krikštaponio kontrargumentus.

“Ne savivaldybės tai nuopelnas, o čia yra Kelių direkcijos ir ministerijos: kur ankščiau buvo projektai – ir Biržinkos kelias, ir, reiškia, A. Vienuolio gatvė, ir kita”, – toliau neatlyžo socialdemokratas.

Įdomi politinė diskusija vis dėl to nutrūko merui nukirtus, jog jei nebuvo iki šiol intereso remontuoti kelius, tai jie ir nebuvo remontuojami.

13 Komentarai

 1. Labai teisingai D.Krikštaponis atkirto merui. Visoje Lietuvoje daugėja asfaltuojamų kelių skaičius. Bet kiti merai sugeba gauti daugiau lėšų nei Anykščių. Utenos rajonas daug mažesnis nei Anykščių, o asfaltuojamų kelių daugiau. Kiti merai stengiasi dėl rajono ir gauna. Mūsų sugebėjo pastumti kalio asfaltą iki savo uošvynės Kirmėlių kaime. Apgailėtina. Atsiminkite, kad turėjome iš Kavarsko kilusi susisiekimo ministrą ir nesugebėjome gauti daugiau lėšų nei Utena.

 2. O kas šuniui uodega pakels, jei ne pats vadovas

 3. O kas šuniui uodega pakels, jei ne pats

 4. Malačius Donatas,o kiti opozicijos žmogiukai,ko tyli.Kada pradės rimčiau kelti problemas?Rasalas PIRMYN

 5. Tokia opozicijos taktika- Donatas išveda iš kantrybės, tada pasisako Pakeltis, Rasalas užnervina galutinai, o Žiogelis pateikia pasiūlymų, kuriuos per nervus nebesuvirškina.
  Paskutinę tarybą iš nervų ir Gališanką išvedė. Plojau žiurėdamas.

 6. visiškas bardakas

 7. Skiemoniu seniūnija visai negreideriuoja žvyrkelių ,kai tai turi daryti kas mėnesi .Klausimas ar ten STT skaityti nebemoka.

  • STT lyderis Seime dabar užsiima Gretos Kildišienės fotografe.

  • ka cia bekalbet apie kazkoki asfaltavima jei zvirkeliu Anyksciu rajone niekas negreideriuoja.Dar nelabai seniai visi i Utena vaziuodavom per Burbiski Macionis.Nuo Macioniu link Leliunu atkarpa kokios bukles,baisiau buti negali,kazkodel atvaziavus prie Utenos ribos viskas pasikeicia kordinaliai,kelias malonu vaziuot.O atkarpa nuo Burbiskio link Kebloniu pro Silelio tvenkini,kaip po karo.Aplamai Anyksciu rajono zvyrkeliai apgailetinos bukles kur bevaziuotum,motyvacija standartine,kaltas lietus,ir neapsimoka greideriuot,o mums masinas remontuot tai labai apsimoka.Idomu Anyksciu kelininku vadovai ar meistrai kada pravaziuoja rajono zvyrkeliais ir ar vertina ju bukle.Imkit pavyzdi is uteniskiu gerbiami anykstenai.

 8. Ar redakcija nemeluoja teigdama, kad Tubio replika, jog perteklinių lėšų atsirado tik dėl to, jog dirbta racionaliai tiek jas gaunant, tiek panaudojant, visiškai išbalansavo seną politikos „vilką“. ? ŽIURIN VAIZDO ĮRAŠĄ MATOSI, KAD SENAS VILKAS ŠYPSOSI, O JAUNAS VILKAS – NERVINASI .

 9. Tikrai labai gerai dirba Utenos meras. Utenos rajone numatyta išasfaltuoti 389 metrais daugiau, negu Anykščių rajone.1230 UTENOS RAJONO PLOTAS, 1764 ANYKŠČIŲ RAJONO PLOTAS. UTENOS RAJONAS GAUNA DAUGIAU.

 10. Padėjo Donatas Tubį ant kilimo. Suvystė kaip kūdikį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.