Vėl kamštis – rinkitės kitą maršrutą

Sekmadienio vakare Anykščių centre vėl susiformavo transporto kamštis.

Kamštis kiek mažesnis negu praeitą sekmadienį, siekia tik tilto per Šventąją prieigas, bet vis tiek geriau rinktis važiuoti į Ukmergės pusę per Kurklius. Jau pusmetį vykstantis  Troškūnų gatvės transporto žiedo įrengimas juda vėžlio greičiu.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

  1. kiek galima tempti,

    • čia vietiniam smukiam verslui niša. Galite siūlyti eilėje stovintiems ir laukiantiems kavos ar gaivinančių gėrimų, vaisių ar daržovių įsigyti tiesiai pro automobilio langą :}. Didmiesčių gyventojai įpratę prie tokių kamščių.

  2. Jus cia kamsciu vadinat? 😀 kai vilniui stovi ant kalniuko matai pora km i prieki bet ne kamscio gala ten galima kamsciu vadint o cia kad 5ta min lukltelt nejuokinkitkoks cia kamstis?

  3. tinka tiems, kas svajoja apie didesnį šurmulį mieste

  4. Senais 95 tais vilniečiai gyrėsi- va matai pas mus transporto kamščiai yra (suprask kaime gyveni), o dabar spjaudosi ir keikiasi nuo jų 😂😂😂

  5. Artėja miesto šventė.
    O papildomos parkavimo aikštelės ar nenumatytos? Ar apie tai nepagalvojo miesto šeimininkai ir renginių organizatoriai? Ne visi šventės svečiai atvyks pėsčiomis. Bus daug lengvųjų automobilių, kuriuos reiks kažkur laikinai pastatyti. Kaip tais sprendžiama ir kur gauti informaciją su galimomis parkavimo vietomis atvykstantiems?

  6. kad darytu reikalinga darba ,bet mano nuomone tas ziedas ir vienuolio gatves remontas ,tai tik pinigu plovymas o ypac vikoniu km,pasibaisetina ,kaip rajone neturejom ir neturim protingos valdzios

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.