Vejamės Utenos savivaldybę

Anykščių rajone nedarbo lygis traukiasi ir sparčiai artėja prie geriausių rezultatų kol kas apskrityje pasiekusių uteniškių.
Rugpjūčio mėnesį bedarbių anykštėnų buvo 9,9 proc. nuo visų darbingo amžiaus gyventojų. Utenos rajone nedarbo lygis – 9,5 proc.
Didžiausias registruotas nedarbas apskrities teritorijoje fiksuotas Ignalinos rajono – 13,7 proc. ir Zarasų – 13,2 proc. savivaldybėse. Vyrų nedarbas 0,5 proc. punkto didesnis nei moterų ir sudaro 11,3 proc. Jaunimo iki 29 metų didžiausias nedarbas – 8,7 proc. fiksuotas Visagino savivaldybėje, o mažiausias – 5 proc.- Anykščių rajono savivaldybėje.
Rugpjūti darbo jėgos paklausa, palyginti su liepa, išaugo 1,3 karto. Utenos teritorinėje darbo biržoje įregistruota 720 laisvų darbo vietų. Utenos apskrityje kaip ir šalyje, pritrūko pradinio ugdymo mokytojų, psichologų ir kitų disciplinų mokytojų. Rugpjūtį, palyginti su liepa, padidėjo įsidarbinimo galimybės virėjams, pardavėjams, suvirintojams.
Darbo paieškos, kaip įprastai, ir toliau lengviausios sunkiasvorių sunkvežimių ir krovinių transporto priemonių vairuotojams ir siuvėjams.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.