Veikė pilnatis?

Pastarosios dvi paros Anykščių policijai buvo itin darbingos. Rajone grasinta motoriniu pjūklu, muštasi ir vogta.
Filmo scenarijaus vertos sugyventinių peštynės vyko Skiemonių seniūnijoje. Gikonių kaime vakar smarkiai mušėsi kartu gyvenantys 21-erių vyras ir jo 47-erių metų draugė.  Pusę devynių vakaro policija gavo jaunuolio pranešimą, jog neblaivi (nustatytas girtumas – 1.23 promilės) moteris jam  stiklainiu trenkė į galvą. Tačiau pastaroji taip pat pasiskundė dėl sugyventinio (nustatytas girtumas – 0.82 promilės) smurto. Abu mušeikos išvežti į Utenos apskrities VPK areštinę.
Diena anksčiau policijai pranešta apie motoriniu pjūklų Svėdasų seniūnijoje siautėjantį nepilnametį. Pareiškimą parašė 23-ejų Grikiapelių kaimo gyventojas, kuris nurodė jog jaunas kaimietis įrankiu apgadino medinių durų staktą bei grasino papjauti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vakar įvykdyta vagystė iš parduotuvės Traupio miestelyje, Nevėžio g. 34. Apie pusę aštuonių į darbą atvykusi pardavėja pastebėjo, jog išlaužtos durys, o iš vidaus pagrobti alkoholiniai gėrimai ir cigaretės. Padaryta žala tikslinama. Turtas draustas, įrengta vietinė signalizacija.
Apie vagystę parduotuvėje pranešė ir garbaus amžiaus anykštėnė. 78-erių metų moteris nurodė, jog užvakar buvo apvogta Anykščių “Humanoje”. Iš jos krepšio pagrobta piniginė su 26 eurais, pensininko pažymėjimu, skaitytojo kortele, nuolaidų kortelėmis. Padaryta žala – 31 euras.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.