„Varžos matas“ atostogauja

Per gana trumpą laiką Anykščių mieste likviduojamos dvi įmonės – UAB „Anykščių varis“ ir UAB „Termotaupa“. Tarp miestiečių pasklido kalbos, kad galbūt užsidarys ir M. Baliucko įmonė „Varžos matas“.

„Nykščiai“ telefonu susisiekė su įmonės vadovu, kuris šiuos gandus kategoriškai paneigė. „Apie jokį įmonės likvidavimą negali būti nė kalbos. Šiuo metu visi įmonės darbuotojai atostogauja, kadangi vasaros metu nėra pelningų užsakymų. Aš ir pats atostogauju, kaip tik dabar žvejoju“, – nuotaikingai aiškino M. Baliuckas. Tad palinkėję „nei žvyno, nei uodegos“, atsisveikinome.

Dalina RUPINSKIENĖ

7 Komentarai

  1. Didžiasalis - II

    Štai kur baige atvesti mūsų valdžiažmogių trumparegiškumas ir tikėjimas turizmo perspektyvomis.

  2. A kur Ponas zvejojate????

  3. Žmonės atleidžiami,lieka be darbo jis šiepiasi

  4. “Žvejyba- puikus pasirinkimas per atostogas!” (gera žinia išleistiems atostogauti darbuotojams.

  5. Prasilenkė su realybe… Energetikos įmonė nenori dirbt vasara… Nes turbut ziema lengviau kai įšalas kąst transenas ir viniot jėgos kabelius.

  6. Palinkėjo laimės visas mūsų kaimas

    Tai eilinis Anykščių gyvenimo atvejis. Savivaldybės ne kompetencija ir nenoras prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Termotaupą seniai matomai reikalinga subankrutuoti, nes ji pagrindinis subrangovas miestelių kanalizacijos tinklų tiesime. Kokybė katastrofiška. Įkainiai už kanalizaciją ir vandenį tikrai kils dėl nenormalių sistemos eksploatavimo išlaidų. Užsakovas Anykščių savivaldybė per savo įmonę “Anykščių vandenys” visiškai nesidomėjo projekto ūkiniu tikslingumu. Kažin kaip būtų, jeigu Anykščių savivaldybės vadovas turėtų personalinę atsakomybę už valstybės lėšų iššvaistymą. Vai, vai, vai. Manau meras susimąstytu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.