Vandalizmo rekordas – tiltelis švietė kelias valandas

Prie kalėdinės nuotaikos kūrimo nusprendę prisidėti Anykščių naujų vėjų bendruomenės nariai jau po kelių valandų aptiko nudraskytas girliandas.

Naujų vėjų bendruomenė nusprendė šiemet įrengti antro Anykščių miesto parko tiltelio apšvietimą. Penktadienio vakare (17valandą 30 minučių) pagaliau sutvarkę apšvietimą ir pasidžiaugę rezultatu bendruomenės žmonės jau po kelių valandų aptiko suniokotą tiltelį, nudraskytas girliandas (nuotrauka apačioje – taip tiltelis atrodė apie 21 valandą 30 minučių).  Kaip „Nykščiams“ sakė Naujų vėjų bendruomenės pirmininkė Irma Smalskienė, apšvietimas veikė maždaug 4 valandas. „Kentėjom ir kantriai keitėme pirmojo tiltelio nutraukiotas girliandas, tikėjome žmonių geranoriškumu ir vylėmės, kad tai patiks anykštėnams… Deja, matome, kad ir kiek besistengtume, vis tiek atsiras tokių, kurie lengva ranka viską sugriauna…
Žinokit, tai kainuoja pinigus, atima daug laiko nuo šeimų, šąlam esant žvarbiam vėjui, nes norim suspėti padaryti šventę… Kodėl atsiranda tokių žmonių, kurie visiškai nevertina kitų darbo?“ – išplatino pranešimą Naujų vėjų bendruomenė.
Priminsiu, kad miesto parke veikia ir 20 bendruomenių, šeimų ir įvairių įstaigų įrengtas eglučių parkas. Realu, kad kažkam ir jos gali užkliūti.
Linas BITVINSKAS

32 komentarai

 1. Pagal faktą

  Patikslinimas, pasirodo girliandos veikė vos 1,5 val. – apie 19 val jos jau buvo nudraskytos

 2. Patikslinimas

  Tai gal Anykščiai ne rašytojų ir poetų, o padugnių miestas?

 3. gal tai ženklas, kad kažkas liko atstumtas ir nepakviestas dalyvauti bendruomenės veikloje? Gal tai žmonių supriešingėjimo požymis dėl keliamų ambicijų organizacijoje ar kažkas dar.

  • Koks dar ženklas. Penktadienis, vakaras, alkoholis, peckeliai ir parke naujai iškabintos dekoracijos – blogas derinukas. O dar jei su mergytėm ėjo tai kaip čia nepademonstruoti savo galios nutraukti laidus.

   • tai kad vištgaidžiai kažin ar su mergaitėm vaikšto

   • pagal surašytą terminų žodyną atvaizduojamas autoriaus portretas…..

    • pagal atsišaukimą galima spręsti, kad būsit iš dalyvavusių žiurkyčių, na va, išaiškės ir kiti

     • kaip miela, kad skaitote ir tokiais mažybiniais, maloniniais žodeliais atsiliepiate. Yra tikimybė, kad ir kiti su vėzdais mosuojantys asižvalgys ir suprad, kad jie patys tik ir tėra baimės šaukliai, o aplinkui daug linksmo ir gero jaunimo.
      Neliūdėkite ir nepykite, kad jūsų amžius ne tas kai galėjote draugijoje nerūpestingai juoktis, nors už kelių žinksnių jūsų elgesį stebėjo budri draugovininkų akis … Čiau!

 4. Gerai,kad dar suspėjau pamatyti 18 val. ir sau pagalvojau,kad gali ryto nesulaukti, suplėšys,tačiau taip ir įvyko. Kol nebus stebėjimo kamerų taip ir tesis.. Labai,labai gražiai papuoštas parkas ir labai,labai gaila.

 5. nuo 17nebedirba pk,tai ko noret

 6. Policija ten gaudo tik viešoje vietoje gerenčius alkoholį, kurių šiuo metu tikrai nėra.Na o vandalams-tiksliau šiuolaikiniam jaunimui atrištos rankos.

 7. Žinokit kas draudžiama to labiausiai ir siekiama, teisingai kažkas pasakė gal norėjo pasirodyt prieš mergaitės prieš tai prisirūkęs kokiu žolyčiu koks aš didvyris

  • manau, kad bendruomenė- tai visų žmonių sąjunga, siekianti geresnės visuomenės išsiugdymo, bendradarbiavimo ir tolerancijos pagrindais veikianti. Jeigu organizacija yra uždara kitų nuomonei ir priešiška kitaip besielgiantiems, kas akivaizdu iš kai kurių komentatorių, nemačiusių kenkėjų, kaltinamas jaunimas, žeminančiais žmogaus orumą epitetais.
   Kas gali paneigti, kad piktadarystes daro pikti, nepatenkinti gyvenimo kokybe senjorai? Esmė-kaip bendruomenė komunikuoja-toks ir rezultatas.

   • Tai kad yra mačiusių kad visą tai daro tas nekaltas kaltinamas žeminančiais žmogaus orumą epitetais jaunimas. Dėl įvairovės galima primest kad pensininkė Fergizienė čia prasinešė apimta pykčio protrūkio, bet faktas tas, kad nebe pirmą kart čia jaunimas pasižymi Naujų Vėjų gražiose iniciatyvose. Tai hamakai plyšta, tai tipiai, dabar ir lempučių laidai trukinėja. Bendruomenė komunikuoja puikiai, tad prašau nežinant nieko nekomentuoti. Kas čia nuomonę sulipdė kad nekomunikuoja? Ką tik parašytas kažkieno bukas komentaras? Nejuokinkit. Žmonės nekomunikuoja patys. O svarbausia – laidai jiems galvose nekomunikuoja ten.

  • Jonai, db man pasakyk ziuredamas farus ar 24 valandas, kiek zmoniu paruke zolytes pridaro chuliganisku nusikaltimu turto niokojimo ir mustyniu, tu senas kaimieti jei atydziai paziuresi tai 90% visu ivykdytu nuskilatimu lietuvoje ivykdyta del ALKOHOLIO laba diena, girtu vairavimas, mustynes, zmogzudystes viskas del alkoholiku, valstybes patiektas narkotikas nuo rusu laiku atnestas, kad zmogus balvonas butu, tai tu gal iseik is savo duminios, issiblaivyk ir tada rasyk normalius komentarus, 100% del alkoholio sitas nudraskymas buvo.

 8. Teko girdėti iš oficialių žmonių, kad Anykščių mieste nei viena visuomeninė organizacija nedirba su jaunimu, nepriima savanorių. Gal nepriimtieji tai bando atkreipti dėmesį, kad jie taip pat yra ur galėtų dalyvauti, jeigu su jais skaitytūsi kaip su lygiais visuomenės nariais.
  Beje, organizuoti ir dirbti kartu su hiperaktyviu jaunimu reikia turėti ir valios ir tolerancijos savyje. Ar nauji vėjai tai turi ar tik iš vienos pusės vėjas pučia?

 9. reiktų tokius objektus apjuosti laidais vadinamais piemeniu (kaip galvijams laukuose) gal susimastytų niekadėjai. Jau praeitis,kai policininkai praeidavo gatvėmis pėstute tai taip nesidarydavo,o dabar sėdi mašinose retkarčiais pravažiuoja ir kas iš to gaunasi.

  • čia ir parodote savo esmę. visas tikslas apsiriboja ties lagerio su spygliuotos vielos tvora įrengimu dėl “nepaklusniųjų“ perauklėjimo….

 10. Cia galima padekoti is dalies ir savivaldybei, kuri pasykstejo pinigu ten esanciu kameru eksploatacijos pratesimui. kameros yra bet neveikia maladec valdzia!!!

 11. negi kameru nera

  • kartais priežastis visai ne tame, kam bandoma primesti kažkokias nesėkmes. Gal montuojant šaltyje buvo blogai sujungti laideliai, kas labai tikėtina ir nuo mažiausio prisilietimo jie atitrūko iš jungties lizdo.
   Labai gaila tų žmonių, kurie dėl nesėkmių veikloje bando apkaltinti kažką iš pašalinių ir taip rėkdami ir verkdami daryti sau reklamą. Būkite labiau tolerantiški, juk nežinia ar mes teisdami kitus nebūsime patys teisiami?!

   • Pagal faktą

    Miela snieguole, vėjas ir nesujungimas čia niekuo kalti. Buvo liudininkų, kurie matė, kaip po jaunuolių garsaus sukinėjimosi prie tiltelio šis užgeso., tada jie labai greitai pasišalino. Laideliai nutraukti per vidurį, kurie tikrai išsimauti iš niekur negali. Man gaila žmonių, kurie stengiasi padaryti kažką miesto labui, deja atsiranda tokių, kurie to nevertina. O dar liūdniau, kad atsiranda ir tokius poelgius pateisinančių asmenų…

    • verta kartais pažiūrėti į save iš šalies ir pagalvoti ar tikrai nesame perdaug susireikšminę dėl savo asmeninių įgeidžių, palikdami kitus visuomenės narius kaip atstumtuosius , antrarūšius ir pan.
     „Padėjėjos“ komentaras atskleidžia uždangą ir rodo didesnes problemas, kurios ir kyla iš pačių organizacijų ribotumo būti atviromis.

  • ir aš norėjau parašyti apie vaizdo kameros su vaizdo įrašymo galimybe pastatymą po atlikto darbo.Norėčiau žinoti kokio voltažo buvo ta girlianda,kad buvo galima nutraukti ,jeigu šviesos diodai tai viskas aišku,kažkam tų diodų prisireikė.Šiaip tai parke ,,čyžmai“ reikia,kad šviesos būtų kuo mažiau,o situaciją naktį padėtų suvaldyti infraraudonūjų spindulių videokameros signalai perduodami į policija, tik policininkams važiuoti tvarkos daryti reikėtų be švyturėliu ir sirenų kaip dabar įpratę.Smalskienei reikėjo ,kad atsiras kenkėjų tai įvertinti.

 12. blem ,,,kokiom cia aukstom materijom rasot? toks vaizdas kad rsytojai is tu kur gave i zanda atsuka kita.. mol gal pavargs musti ,ar susiprotes, pagailes, ir taps geri?
  musu visuomenej tik grozis ir masiniai susaudymai isgelbes pasauli 😀

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.