Valstiečių fenomeno nesuprato ir socialdemokratų kandidatė

Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje kandidatavusi Auksė Kontrimienė pagrindiniais savo varžovais laikė anykštėnus Luką Pakeltį ir Sergejų Jovaišą, bet jokiu būdu ne niekam nežinomą asmenybę.
Apžvalgininkai vis drąsiau kalba apie tai, jog Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sunkiai prognozuotą sėkmę daugeliu atvejų lėmė ne kandidatų patrauklumas, o smarkiai išaugęs protesto balsų skaičiaus. Jei ankstesniuose rinkimuose tokių, viskuo nusivylusių, balsuotojų būdavo iki penktadalio, tai šįkart gal net ir trečdalis. Apžvalgininkas Rimvydas Valatka tiesiai šviesiai kviečia lietuvius kuo greičiau atsitokėti, o „latifundininkams“ linki kaip įmanoma greitesnio išsivaikščiojimo.
Auksė Kontrimienė
Gerbiu anykštėnų pasirinkimą, nors atvirai pasakius, šiek tiek nustebino, kad rinkimus laimėjo keletą kartų Anykščiuose pasirodžiusi, nė vienuose debatuose nedalyvavusi kandidatė. Apie laimėtoją tikrai nieko negaliu pasakyti, nes neturėjau progos pabendrauti. Akivaizdu, kad šiuose Seimo rinkimuose žmonės rinkosi partijas ir mažai gilinosi į kandidatų kompetenciją, patirtį ir galimybes. Buvau tikra, kad mano didžiausi konkurentai yra Sergejus Jovaiša ir Lukas Pakeltis. Pirmiausiai todėl, kad jie yra anykštėnai, savame krašte gerai žinomi žmonės. Man reikėjo ir prisistatyti, ir per gana trumpą laikotarpį įtikinti, kad galiu būti dar geresnė Anykščių – Panevėžio atstovė Seime.
Esu labai dėkinga visiems, kurie tuo patikėjo, dėkinga už jų balsus ir palaikymą. Jeigu rinkimų rezultatų nebūtų nulėmusi valstiečių žaliųjų "banga", tai atstovaudama kairiajam politiniam flangui, būčiau kur kas rimčiau pakonkuravusi su konservatorių ir liberalų kandidatais.
Esu ir jiems nuoširdžiai dėkinga, kad Anykščiuose rinkiminė kampanija vyko pakankamai korektiškai, bandėme kovoti savo idėjomis, programinėmis nuostatomis, tad tikrai pademonstravome aukštą politinę kultūrą.
Kiekvieni rinkimai yra puiki politinė patirtis, o likimui esu tikrai dėkinga, kad turėjau progą labai gerai susipažinti su gražiu Anykščių kraštu, susirasti daug draugų ir pažįstamų, su daugeliu ir toliau bendraujame ir socialiniuose tinkluose,ir gyvai. Galiu pažadėti, kad ir toliau būsiu dažna viešnia Anykščiuose, nes juos pamilau.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.