„Valstiečius“ į rinkimus ves daktaras

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių skyrius į kitais metais vyksiančius rinkimus eis vedami buvusio Anykščių ligoninės direktoriaus Dalio Vaigino. Jį partijos skyrius pasirinko kandidatu į mero postą.

Kaip sakė „Nykščiams“ Seimo narys Antanas Baura, „valstiečiai“ planavo, kad į merus kels kitą kandidatą.  „Laukėme, kol sutikimą duos Anykščių rajono tarybos narys Raimondas Balsys, tačiau, kaip paaiškėjo, dėl objektyvių priežasčių žmogus negali eiti, todėl iškėlėme Dalį Vaiginą“, – sakė A. Baura.
Tiesa, „valstiečiams“ gali dar tekti keisti sprendimą, nes  D. Vaiginas rugsėjo viduryje baigė savo kadenciją Anykščių ligoninėje, o dabar ruošiasi vėl dalyvauti naujame Anykščių ligoninės direktoriaus konkurse. Vargu, ar jis eis varžytis dėl mero posto, jeigu laimės konkursą ir vėl taps ligoninės direktoriumi.
Savo kandidatus į merus jau yra paskelbę konservatoriai, socialdemokratai ir darbiečiai.

Linas BITVINSKAS 

14 Komentarai

 1. gerai, kad nors niekas uz ji nebalsuos.

 2. visi balsuos už Vaiginą

 3. isrinks ir gyvensim tiek pat, kiek i ligonine pristatytas pacientas 🙂

  • Jeigu į ligoninę Vaiginas prisirinko buvusių gydytojų – alkoholikų, tai darytina išvada, kad į savivaldybę tokius kadrus irgi susirinks. A ne?

 4. Netinka nei vie

 5. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Jei jau valstiečiai kelia tokį susikompromitavusį ir nusivadovavusį veikėją savo atstovu, reiškia jų partijos Anykščių skyriuje visiška krizės duobė ir tai bus paskutinis srutų lašas tą duobę perpildęs. Jau nekalbu apie kvapą…

 6. kazin jei jau atsitiktu tokia klaida, kur jis rajona nuvestu? manau tiesiai i praraja, kaip ir ligonine…

 7. anykštėnas

  pasižiūri į darbo kabineto tvarką ir supranti -chaosas.
  valstiečiai mėgsta daryti chaosą valstybėje, tai ir pasirinko sau tinkamą Anykščiuose

 8. Svogūnų ežia

  Tubiau, asfaltuota J.Jablonskio gatvę. Nueikite ir nusifotkinkite. Tubi žadėjai, kad gatve bus suremontuota 2017 rugsėjo 1d. Kokie dabar metai?

 9. Jis gi estetas. Bloga jam nuo runkelių kvapo, bloga nuo varganai apsirengusio žmogaus. O jei karvašūdį pamatytų, tai gatava. Numirtų.

  • Taikliai pastebėjai

   Taip ilgai vaizdavo ligoninės carą – vadovą, kol atsidūrė skolų ir bėgančių tolyn ligonių karviašūdyje. O ką seniokui… šilta ir ramu. 🙂

 10. Puikus valstiečių pasirinkimas. Puikiai net 21 metus vadovavo Anykščių ligoninei, tai vadovauti rajonui jam sunku nebus. O tie visi pašaipių ir negatyvių komentarų rašytojai, taigi jo bijo kaip velnias kryžiaus, nes kai bus išrinktas, tai juos visus veltėdžius išmes iš šiltų vietelių lauk.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.