„Valstiečiai“ vaikšto pas gyventojus su konservatoriais

Prieš antrąjį rinkimų turą kandidatai į merus dar neatskleidė, su kuo galimos koalicijos. Aišku viena, kad Sigutis Obelevičius yra geidžiamiausia politinė „nuotaka“ Anykščių padangėje, o kavalieriai aktyviai aplink rėžia sparną, panašu, kad ir „užsakai jau paduoti“.

Konservatoriai savo socialinio  tinklo paskyroje dalinasi nuotrauka, kur kartu su konservatoriais gyventojus lanko ir už S. Obelevičių balsuoti ragina „valstiečiai“.  „Šiandien svečiuose pas mus – LR Seimo narys, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro bei Kauno muzikinio teatro solistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius bei Vilniaus kolegijos docentas, „Vytauto Juozapaičio edukacinio kultūros ir meno centro“ steigėjas ir vadovas -VYTAUTAS JUOZAPAITIS. Kartu su kolegomis iš LŽVS lankome gyventojus, kviečiame ateiti balsuoti kovo 17 d. ir palaikyti mūsų kandidatą SIGUTĮ OBELEVIČIŲ“, – skelbia įrašas (TS-LKD Anykščiai nuotrauka).

.Nuotraukoje šalia V. Juozapaičio matosi konservatorių kandidatė Jūratė Girnienė ir „valstiečių“ kandidatas, buvęs mero K.Tubio patarėjas Dominykas Tutkus.

NYKŠČIAI

53 Komentarai

 1. Seime pešasi konserv su valstiečiais,o pas mus ženija. Jeigu ir išrinksime Obelevičių tai ne Juozapaičio dėka,o gali buti netgi priešingai. Nereikėjo Baurai Vaigino pakišti Anykščiuose,taip ir gavosi. Dar gal atvyks koks seimūnas mums paaiškinti ką turime daryti. Įdomu.

  • Už Lansbergio vasilkas

   Jei ne Sąjūdžio vasaros,
   Ne Landsbergio vosilkos,
   Nebūtum mes atėję čia,
   Kur slenka dienos pilkos.

   Paliekame Tėvynę jau,
   Niekam nereikalingi.
   Anglijoj gaudome vištas,
   Ir sakom, kad laimingi.

   Paliekame mes Lietuvą
   Ir viską, ką turėjom –
   Baltijos kelią, Sąjūdį
   Kur Landsbergiu tikėjom.

   Išskrendame kas vakarą
   Mes liūdesio lėktuvais.
   Kai širdis šauks sugrįžt atgal,
   Bus Lietuva pražuvus…

   Kunigaikštystė Lietuvos
   Pavirto “Vymiratais”
   Čia konsevuotosios kregždės
   Plėšriais dar suka ratais

  • Renkantis Obelevičių...

   Gal geresniam supratimui pacituosiu buvusio mero S. Obelevičiaus žodžius: „Yra pas mus tokių politikų, kurie šneka nesąmones, girdi Anykščiams reikia keisti savo strategines kryptis – atsisakyti turizmo ir vystyti pramonę… Jeigu toks, atsiprašant, durnius ateitų į valdžią, nežinia, kokiais tempais prasidėtų Anykščių regresas“. Taip anuomet kalbėdamas mąstė ir, tikėtina, tebemąsto ponas Sigutis Obelevičius. Jis tada net nesusigaudė, kad buvo siūloma ne turizmo atsisakyti, bet nerealaus kurorto kūrimo.
   O kaip mąsto S.Obelevičius dabar, kai šitokia masiška jaunimo emigracija iš Anykščių rajono? Kai iki šiol nėra gerai apmokamo darbo rajone! Ar atsiprašė S.Obelevičius rajono žmonių už šitą konservatorių sugalvotą “priverstinę kurortizaciją”? Kol kas – ne!

   • Labai teisingai pastebėjote, kad taip blogai, kaip dabar, nėra buvę. Todėl negalima balsuoti už Tubį. Teks rinktis Obelevičių.

    • Išvardink tris dalykus,kas prie Tubio pablogĕjo Anykščiuose. Nevardink visoje Lietuvoje pridarytų valstiečių blogybių.

  • Chi chi chi :)

   Ponai POLITIKIERIAI. Na ir ką tu darysite, jei žmonės, neapsikentę vietos politikierių naglumų,, ims ir išrinks K.Tubį, a? Nusišausite ar visi kaip Paskenduolė pavarysite …? Bet gal ne… Ko gero visi “antitubistai” susirinks viename klojime ir pasidarys sau Pirčiupį su Pilėnais viename. Two in one! Tai bent šou būtų!!! Visos TV rodytų.

  • Panevėžietės groja už Sigutį

  • Agitacija

   Pagrindinis valstiečių kandidatas į Vicemerus ir ansamblis “Bauros dūdos” agituoja už Sigutį Obelevičių ir konservus !

 2. Suguti, negi tu su karbauskiniais varysi tą bizniuką ir griausi Anykščių užtvanką? Atsipeikėk.

  • Sigutis - lianų rūšis!

   Sigutis man kaip tas vijoklis, kuris pats medžiu negimęs ir juo netaps. O vijoklis be atramos, ant kurios vyniojasi, augti negali. Buvo Sigutis meru – vyniojosi ant Donato Krikštaponio ir Viliaus Juodelio atramų. Kai šių nebeliko, persimetė ant tvirtos Kęstučio Tubio kolonos. Bet ir vėl gi medžiu netapo. Ant ko dabar vyniosis meras S.Obelevičius, jei nebus Tubio? Ant Vaigino su Pakelčiu? Per ne lyg dygliuotos šios atramėlės. Viena jau papuvusi, kita taip dar iki šiol ir nesukietėjusi.
   Vat ir pagalvokime prieš rinkdami Anykščių rajono merą! Kam Anykščiams tiek nervų dėl konservų?

  • Manau, kad ...

   Jis ir toliau “Kurortins” rajoną, didindamas emigraciją. Toliau melsis Nefo dujinėms katilinėms. Dar takų ilgį padidins. Tai kad daugiau kaip ir nieko nesugeba…

   • Kurortas = Obelevičius

    Neverkit pas kapą Anykščių garsių:
    Jie krito kovoj dėl kurorto,
    Kiekviena kova reikalinga aukų —
    Atsdūrėm visi karvės torte.

    Nelaistykit kapo gailiąja rauda,
    Nebtęskit jums primesto žygio!
    Kitaip nebpakils Anykščiai niekada
    Kaip galvą paguldęs karžygis.

    Minėkit ne Baltijos kelią, o ne!
    Vien krizę po krizės – be galo:
    Be verslo ir darbo Anykščiai pražus,
    Liks vien tik apmiręs kaimelis.

 3. Jeigu pas žmones pavaikščios Tutkus, Vaiginasar Baura tai Obelevičius pralaimės rinkimus.

 4. Ponas D.Tutkus vykdo partijos lyderio nurodymus
  „Pastebiu tai, kad tie žmonės, kurių charakteriai yra taikesni, kurie turi mažiau arogancijos, mažiau despotiškumo, jie vis dėlto labiau žmonėms patinka.”(R. Karbauskis)

 5. Daugelis gerai dirbusių merų rinkimus laimėjo pirmame ture. O kai kuriems iki pergalės pritrūko tik vos kelių procentų rinkėjų balsų.

  Tie merai, kurie nesugebėjo pateisinti žmonių lūkesčių, liko antri pirmame rinkimų ture, o kai kurie net ir nepateko į antrąjį turą.

  Tokia situacija yra rajone – dabartinis meras liko antras, todėl manau, kad šis rinkimų rezultatas rodo, kad iš tikrųjų rajono žmonės nusigręžia nuo mero.

  Reiškia, jo pastangos, matyt, buvo nevaisingos ir jis nepateisino žmonių lūkesčių. Ir tokiu atveju įnirtingas noras šitoje situacijoje jam išlikti meru, būtų tiesiog bandymas kažkaip eiti prieš žmonių valią“, – įsitikinęs R. Karbauskis.

 6. al........

  JEI VALSTIEČIAI REMS OBELEVIČIŲ SKVERNELIO PREZIDENTU NEMATYTI.OI KAIP GAILIUOSI KAD UŽ VALSTIEČIUS BALSAVAU,NU DAR BUS PREZIDENTO,SEIMO RINKIMAI PASISTENGSIU KLAIDŲ NEDARYTI.ANTRAME TURE TIK UŽ TUBĮ.

  • turės obuoliukas atidirbt per prezidento rinkimus ir agituot už premjerą, tik ar tata su anūkėliu bus patenkinti

 7. Todėl šiandien, šioje situacijoje save gerbiantis politikas iš tikro turėtų padėkoti žmonėms ir pasakyti: ačiū, aš padariau viską, ką galėjau“, – sako R. Karbauskis.

 8. Pasak R. Karbauskio, jei kiti 19 kitų rajonų merų nebūtų laimėję rinkimų jau pirmame ture, tai būtų galima ieškoti pateisinančių argumentų.

  „Tačiau šiuo atveju faktas yra kitas. Jei meras į antrą turą patenka tik iš antros pozicijos, tai rodo tai, kad žmonės nori pokyčių.

  Ir tikrai neįsivaizduoju, kokie dabar galėtų būti argumentai, kad galėtų pasakyti, kad neva dirbo gerai ir žmonės tiesiog suklydo.

  Kokios dar gali būti aplinkybės? Jeigu dirbai gerai, žmonės tavo darbą mato ir įvertina. Tai įrodo tie 19 iš pirmo turo išrinktų merų kitose savivaldybėse ir dar maždaug tiek pat tų, kurie buvo visai arti pergalės“, – sako R. Karbauskis.

 9. Pensininkė

  Balsuokit už Obelevičių .Labai nori Gabrielius, kad laimėtų konservatoriai, rodė per TVKIEK DEDA VILČIŲ.

 10. Tutkus gi neseniai visur vaiginą lydėjo… .Įdomu, ką baura suplanavo mesti per bortą koalicijoje – socdemus ar liberalus….

 11. Tutkus su Juozapaičiu giminės yra. Man gražu, kai taip vaikšto vieningai.

 12. anykštėnas

  Žinoma. kad negalima balsuoti iž įtariamą nwrą, Tik problemos.

 13. Geda skaityt

  Negi žmonės nori lanzberginiu ? Tik Tubis ,nenoriu kad ožio gauja valdytu Lietuva,nors nesu prieš prezidenta Skverneli ! Bet vaigino nerinkau .

 14. Tegul tik pamegina koks kolchoznikas apie mano duris pasitrint,nuo laiptu vyniosis.

 15. tai jie liberalų kandidatai, tai staiga konservatorių, bet kad Tėvynės sąjunga, tai krikščionys demokratai, o konservatoriai tai kas ?

 16. Brudelių sutuoktuvės

  Ant durų priseksiu iškabą su zinute , (Terbauskiniai ir konservuotieji nepageidaujami)…

  • Šaltupio gatvė

   Aš pirmas uzsikabinau
   ” Bijau vagiančių bičių, neįsileisiu” ir prikabinami korupciją įtariamo mero pritarėjų sąrašą.

 17. Geda Skaityt 2

  Negi žmonės nori tubinių vagių? Tik Obelevičius , nenoriu , kad mento gauja valdytų Anykščius , nors esu prieš prezidentą Skverniuką! Bet Vaigino nerinkau .

 18. Verkia Tubio sąrašas, verkia Gališanka, nes prapylė tiem, kas žmogų gerbia.

 19. Turizmo viršūne

  Sigutis vel obelu parka irengs ,vel knygas rašys ,o vadovaut nebus kada .Turistai džiaugsis sustoję užkasti ,bet gyventojai liks kaula griaužę..Ka gero anykštenui ? Už ES pinigus kažka dare ,kažkam ibyrejo ,ne ne apsieisim be Sigučio . Balsuosim už Tubi .

 20. Puikus žmogus S.Obeliavičius,tik gaila,lad jis kaip marionetë,kuria galima tampyti kaip tik nori.o norinčių daug.

 21. viska mates

  O koks skirtumas koks tipo meras dirbs su savivaldybes kontoros popieriukais dokumentais , nes tai neturi nieko bendro su anyksciu gyvenimu. tik tiek kad girdejau prie Tubio kontoroje tvarka buvo.

  • Neteisingai girdėjai. Prie Obelevičiaus buvo tvarka, nes visi valstybės tarnautojai žinojo, kad reikia visiems gyventojams būti vienodai teisingais ir paslaugiais. Prie Tubio atsirado ” zadanijos” . Tai greitai suprato gyventojai ir pradėjo naudotis Tubio nekompetencija. Visa savivaldybės administracija juokėsi iš Tubio noro, kad prekybos vietą be konkurso gautų
   jauna šeima, nes pagrasino Tubiui, jog paliks Anykščius. Vienai tremtinei taip reikėjo keliuko, kad Tubio siųstos komisijos važiavo mažiausiai 4 kartus. Kadangi valstybės tarnautojai yra protongesni už Tubį, tai jo “zadanijų” neįvykdė ir svetimos Žemės neužgrobė. Bet buvo kas įvykdo “zadanijas” , todėl STT vizitas administracijoje nebuvo staigmena.
   P.S. jei redakcija nurodys Tubiui mano IP , teks susitikti žurnalistų etikos komisijoje, vėliau Teisme.

 22. reiks rinktis iš dviejų blogybių vieną mažesnę.TAI UŽU SIGUTĮ AISMA BALSUOTI

 23. Tik už. Siguti

 24. o tai koks skirtumas

  kurioje rankoje ”” niekas is ju gamyklos nepastatys ir tukstancius darbo vietu nesukurs, lakstys po rajona ieskodami kur dar viena lajaus taka iskelti ir ES pinigus susirinkti :))

 25. Kam tiek triukšmo dėl Sigu čio., matyt jaučiate pralaimėjimą

 26. na koks čia jums skirtumas,vaikšto ,tegu vaikšto,,,jūs nenorite,nevaikštote…

 27. Nu aš apšalus nuo Girnienės linkime visur be muilo.

 28. Mano nuomone šūdas tas jūsų Sigutis.Nei vaizdo, nei darbo, nei ždžio normalaus neišlemena.

 29. Gerai, kad kodas ant laiptinės durų. Nevaikšto visokios nesąmonės…

 30. visiskas durnynas

  uzknisa kai po namus slankioja,kai senais laikais cigonai…ramymes neduoda

 31. Juozapaitis tik tiek ir tesugeba -vaikštinėt po namus. Tegu įvardija, ką gero jis, kaip ir Jovaiša, nuveikė LR, sėdėdamas seime. Kad jo žmonės neužmirštų visiškai, tai retkarčiais išlindęs su šeimyna padainuoja, dabar po namus pavaikšto. Manau, kad jis tai tikrai Obelevičiui nepadeda, nebent visiškai nemąstantiems.

 32. jei konservatoriai su valstiečiais,tai labai blogai,labai

 33. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Koks tu zmoniu nuotraukoje gyvenimo tikslas?

 34. Nesakysiu

  Greičiau pasibaigtų rinkimai,nes atsibodo suaugusių vyrų vaikų darželis,visi skelbėsi jog dirbs Anykščių kraštui,o pasirodo kai neišrinko ir prasidėjo jei Tubį išrinks nedirbsim jo komandoj ir panašiai kaip darželyje tu laimėjai aš pralaimėjau nedraugausiu su tavim.Va ir pasimatė kaip visi kurie troško tapt meru kaip jie dirbtų Anykščių kraštui vadinasi viskas buvo melas jų lupose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.