„Valstiečiai“ gali likti be kandidato į merus

Anykščių rajono administracija skelbia naują konkursą ligoninės direktoriaus pareigoms užimti.

Pirmasis konkursas įvyko dar vasarą. Nors jame buvo užsiregistravę keli pretendentai, į konkursą atvyko tik buvęs ilgametis ligoninės vadovas Dalis Vaiginas. D. Vaiginas konkurse nesurinko reikiamo balų skaičiaus, tad buvo nuspręsta rengti naują konkursą. Jame, kaip anksčiau buvo skelbęs, vėl turėtų dalyvauti  D. Vaiginas, kuris per tą laiką buvo patvirtintas „valstiečių“ kandidatu į Anykščių rajono mero postą.

Situacija labai įdomi, nes jei D. Vaiginas laimės  ligoninės  direktoriaus konkurse,  vargu ar jis sieks mero posto, tad „valstiečiams“ gali tekti ieškoti kito kandidato.

NYKŠČIAI

28 Komentarai

 1. Nenoriu Kremliaus Anykščių ligoninėje! Brežnevas, Andropovas, Černenka, Suslovas ir kiti nuklerę seniai. Patys jie niekaip nesusiprasdavo išeiti. Karste išnešdavo! Panašu, kad ir Vaiginas pats niekaip nesusipranta. Na ir naglumas! Gėda džiunglėms!!!

 2. O man idomu...

  Klausimas: Kas yra Vaiginas? Atsakymas: Vaiginas – tai vienas nagliausių “Anykštos” antitubiškų projektų. Manote kitaip?

 3. Manau, kad komentarus rašo tie, kurie net nėra nė karto bendravę su ligoninės vyr. gydytoju. Vieni apie D. Vaiginą atsiliepia gerai, kiti nelabai palankiai. O kada bent vienas vadovas visiems įtiko? Kiek žmonių, tiek nuomonių. Vadovavo 20 metų, tegu vadovauja ir toliau, darbą žino, nereiks iš naujo mokintis.

 4. Dievas gailestingas, apsaugos ligoninę nuo vaigino sugrįžimo.

 5. Mano siūlymas:jei esi virš 60 m., tai ruoškis pencijai ir jokių merų ir jokių darektorių,prezidentų ar viršikininkų.Išėjai i penciją ir ofyderzen iš darbo ,bet kurio ir sėdi su savo bobute ant pečiaus,jei toki turi ,ar bobute turi.Taškas. Keisti konstitucija,jei taip raikia

 6. jus juokaujat vel v Vaiginas grys ? padek dieve su jo vadovavimu, nei pacientai nebuvo patenkinti prie jo nei darbuotojai, o cia kas uodega jam pakelineja komentaruose tai greiciausiai artimieji ar draugai, gal net kolegos…. per sita frukta tiek nesamoniu buvo kad apsaugok ir apsviesk

  • Dievuli saugok

   Vaiginas su alma iš mano gyvenimo iškirpo 20m. T.y. tuos metus padarė nepakenčiamais, žemino ir skriaudė. Ne vienas žmogus taip jautėsi…

 7. Apie kandidatus noretume daugiau ziniu apie jo biografija ,seimos sudeti pasiekimus ir t.t.o apie daktara Nieko nezinoma.

 8. Reikia balsuoti už jauniausią. Pensininkams – pensija.

 9. Daktaras lygtai nevedes ,senbernis ,kaip mane baba vadindavo kol neapsiżenyjau .

  • Daktaras turi Violetą, katra lyg sugyventinė, turi daug namelių paupy, sako, Violeta atskiram gyvena. Sugyvena tai jie gražiai, teko matyti rezultatus. Ir bagoti ,ir gražūs.

   • Iš tiesų !

    Violeta atrodo turi dukrytę nuo pirmojo vyro. Tai reiškia vaisinga. Pastoti gali. Svarbu, kad būtų nuo ko, a ne?

    • Tai nuo vaigino pastot galėjo. Vaikas talentingas būtų, dar su pampersais į sceną ropštųsi dainuoti. Išmoktų iki žemės lankstytis reikalingiems asaboms. Su tėvužėlio piniginiu pagrindu kokį mokslą baigtų ir šlovintų mūsų rajoną per amžius.

  • Patarimas,kol gauni vaiki bargan, nėr ko veržtis vargan.

  • Iš tiesų !

   Ar turi savų pasidarytų vaikų kandidatas į merus D.Vaiginas, buvęs meras D.Gudelis ir nebūsiantis meru R.Gižinskas? O kodėl? Jie gi viešieji asmenys. Apie juos visuomenė ir rinkėjai turi žinoti viską! Jei neturi – tai kokios problemos? Orientacijos ar vaisingumo? Rinkėjams juk idomu.

 10. dar paima pas prie stadiono krautuvėj bargan ???? Ar paima….ankščiau matydavas…

 11. kai pats sulauksi pensijos-kalbnėsi kitaip……Oi atsirūgs tamstai….

  • Tik parašyk savo nuomonę, iškart grasinimai prasideda. Panašu kad runkeliams valdant bus cenzūra kaip prie ruso…

 12. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Nu kur neskaityk, ten vien naujienos. ANYKSCIU INFORMACINI BIURE STISH SAVU PACIU DARZIOKUS KUOPTUS…. O tai as pats jus kai pamylesiu diagnozemis per pilnati……

  Atsirado mat zinovai eilini karta, kas kur kada kaip ir su kuo…………….

 13. Vaiginas gal net ir nenori eit į merus, pensinykas gi, nori poilsio. Bet jis yra pani gražyna projektas. Tikisi, kad ateis naujas meras ir duos pinigų laikraščiui, kaip ir prieš 4 metus, agitavo už liberalus, Tubį, tikėjosi, kad gaus daug daug, o ėmė ir nedavė… Tada reikia kito vado… kol gaus

 14. Koks skirtumas, turės valstiečiai kandidatą, neturės, vis tiek jų dainelė sudainuota. Koks sveiko proto žmogus galėtų balsuoti už partiją ir jos kandidatą į merus, partiją, kuri švietime pasėjo chaosą, kuri pabrangino alų, kuri grobia vaikus iš šeimų, kuri priima įstatymą skolintis gynybai, o pinigus atiduoda senų komunistų partijai?

 15. D.Vaiginą kaip žmogų ir kaip gydytoją gerai pažystu ir gerbiu. Tačiaqu valsiečių partijos su terbausku priešakyje ,negaliu pakesti. Kažkokie dur…

 16. Pritariu Laurencijai. Daug zinau apie p.Vaigina ir apie jo Violeta. Idomiausia, tai kokia liga p.Violeta serga, jei gauna pinigus uz neigaluma, nors atrodo labai sveika ir laimingai niekur nedirba.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.