Vaižgantiečių bendruomenė Jonus ir Janinas papuošė ąžuolų vainikais

Neseniai įsikūrusi Vaižganto krašto bendruomenė gražų birželio 23-osios vakarą rinkosi į pačių rankomis sutvarkytą beržynėlį švęsti Joninių šventės. Jau nuo 21 valandos,  pradėjus rinktis svečiams, juos pasitiko linksma kaimiška muzika, grojo muzikantas Mindaugas Antanėlis, jam pritarė Sigutė Kovienė. Kad šventė neprailgtų, vyko varžytuvės tarp Kunigiškių ir Vaitkūnų kaimų. Norintys dalyvavo komandinėse estafetes, turėjo galimybę išbandyti savo ištvermę kovojant su pagalvėmis ant suolo. Nugalėtojai gavo prizus, o pralaimėjusiems buvo įteikti paguodos prizai. Į šventę užsuko ir Svėdasų seniūnas Saulius Rasalas su žmona.

Uždegus Joninių laužą, buvo pasveikinti visi dalyvavę šventėje Jonai ir Janinos ,jiems buvo uždėti ąžuolų vainikai. Fakelų nušviestu takeliu merginos ėjo link vandens telkinio paleisti gėlių vainikėlių. Džiaugsmingą šurmulį sukėlė stebuklingo paparčio žiedo ieškojimas. Visi, norintys pailsėti ir pabendrauti tarpusavyje, sėdo prie bendrai sunešto vaišių stalo.

Renginį vedė Aldona Bagdonienė, jai talkininkavo ir visur skubėjo į pagalbą Eglė. Šventės organizatorių ir visos Vaižganto krašto bendruomenės dėka gera nuotaika apvainikuota Joninių šventė paliko ne tik puikius prisiminimus ir saviems, ir svečiams, bei ir norą sugrįžti dar kartą. Džiugu, kad galime susiburti, būti kaip viena didelė ŠEIMA.

Ačiū visiems organizavusiems šventę, visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie jos rengimo. Ačiū visiems dalyviams ir labai tikimės, kad ateityje turėsime daug gražių progų vėl ir vėl susirinkti drauge.

Vaižganto krašto bendruomenės vardu Edita Matulevičienė

 

6 komentarai

 1. Nuostabi šventė, ačiū…. tik Jonų nesimato..

 2. Paaiškinimas

  Puiku.

 3. Paaiškinimas-2

  Teko dalyvauti šventėje, tikrai buvo įdomu, gražu. Tiktai, kiek teko girdėti, bendruomenė Jonines organizavo kartu su Vaitkūnų kultūros namais. Tikimės, kad ir ateityje Vaižganto krašto bendruomenė kartu su kultūros namais organizuos ir daugiau panašių įspūdingų renginių.

 4. Ačiū visiems organizatoriams, ačiū dalyviams, ačiū seniūnui. Tai buvo tikra bendrystės šventė.

  • sako ačiū gerai, bet už ačiū nekliuksi ir kuras mašinos bake…. Prisidėkit ir pakvieskit kitus su savo rankelėm ir galvelėm darbui prie visuomeninių bendruomenės veiklų 🙂 Daugiau gerų minčių, daugiau bus gražių darbų!!! …

 5. Graži buvo šventė. Kad daugiau tokių renginių būtų. Dėkojame Vaižganto krašto bendruomenei ir Vaitkūnų kultūros namams .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.