Vaidutis Zlatkus: tai – sportininko savarankiškumo išbandymas

Anykščių KKSC treneriai ir jų auklėtiniai tikisi, kad šie metai bus mažiau banguoti ir sportininkai vėl galės sugrįžti į sau įprastą ritmą.

Apie 2020–uosius ir būsimus planus akksc.lt svetainei kalbėjo krepšinio treneris Vaidutis Zlatkus.


„Praėjusį sezoną įvertinti yra gana sunku, nes trūko nuolatinių ir nuoseklių treniruočių.

Viskas tapo iššūkiu ir mums treneriams, ir auklėtiniams, nes teko mokytis nuotolinio darbo ir jo specifikos.

Rinkomės optimaliausius bendravimo metodus. Vis dėlto manau, kad tai yra sportininko savarankiškumo išbandymas, nes darbo atlikimas – jo atsakomybėje, o pažanga darbe tiesiogiai priklauso nuo paties sportininko.

Mums labai trūksta komandinio darbo, nes dabar daugiausiai ugdome individualias fizines bei technines savybes.

Labai pasigendame tiesioginio bendradarbiavimo, darbo komandoje, neištaisome visų klaidų, ne viską pastebime, patariame.

Apie padarytą auklėtinių pažangą bus galima kalbėti grįžus į sales, ten pamatysime, kas dirbo, o kas ir patinginiavo. Todėl šiuo momentu gal nieko neišskirsiu.

O planus ir prioritetus susidėliosime grįžę į sales. Dabar svarbiausia, kad sportininkai nemestų užsiėmimų, mylėtų krepšinį ir į sales grįžtų sveiki“, – sakė V. Zlatkus.

3 komentarai

  1. Aš moku daugiau nei 87 USD už valandą, kai dirbu namuose su 2 vaikais namuose. Niekada nemaniau, kad sugebėsiu tai padaryti, bet mano geriausia draugė tai uždirbdama uždirba daugiau nei 10 tūkst. Per mėnesį, ir ji įtikino mane pabandyti. Potencialas tuo yra begalinis. Eikite į šios svetainės pagrindinį skirtuką, kad gautumėte daugiau informacijos ….. >>>>>>>>> DouCash.Cf

  2. Nu kaip leninas

  3. Scam scam everywhere but its trust worthy website to work on and receive payment on daily bases. No instant cash involved to start, just join and earn to your time and will. For more detail visit…….. https://bit.ly/39JrDqt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.