Vaidutis Zlatkus prisistatė partijai

Anykštėnai šeštadienį vyko į Kėdainiuose vykusį Darbo partijos suvažiavimą.

Suvažiavimas vyko Kėdainių arenoje. Iš Anykščių į šį renginį Darbo partijos nariai vyko autobusu. Per suvažiavimą prisistatė visi „darbiečių“ kandidatai į merus. Darbo partija kelia 40 kandidatūrų visoje Lietuvoje į merus. Anykščių „darbiečių“ kandidatas – Vaidutis Zlatkus (nuotraukos  centre).
„Rinkimai į savivaldą bus sunkūs, didžioji dalis jų sėkmės priklauso nuo jūsų visų darbo savo gyvenvietėse, nes partijos vadovybė ir centrinis štabas gali tik užtikrinti bendrą fondą (…) Rinkimai itin svarbūs, jie parodys Darbo partijos egzistenciją ir ėjimą toliau“, – suvažiavime sakė partijos lyderis, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas.

Lietuvoje Darbo partija turi daugiau kaip 8 tūkstančius narių, tad ir Kėdainių arena, pasak dalyvavusių anykštėnų, buvo sausakimša.

NYKŠČIAI

10 Komentarai

 1. Darbo partija, ne Tubio sąrašas

  Vaidutis nevagia, nemeluoja ir neina kyšių. Jis geresnis už bitę.

 2. Aš manau , prie lovio visi vogs ir visi kyšininkaus . Na gal kiti gali atkreipti dėmesį į kiekį ir kyšio dydį . Ne visi ima po truputį , dauguma dideliais kiekiais. Ant “Marijos zemės” šventų jau nebeliko. Liko tik tikslas , kuo greičiau dasimušti iki šėryklos ir sočiai prisiėsti.

 3. Vaidutis mégsta bùt priekyje ir pasrodyt su šeima,o pasirinko nepapuliaria partiją,vaizdo ir neliko,foto nebus

 4. Ner jokiu śansu jam, nes jo niekas nezino kas an per viens😁😁

 5. Tikekimes V.Zlatkus laimes

 6. Vaidutis Zlatkus tuščiai žodžių nemėto.Tuščių pažadų nedalina.Jei ką pasako tai padaro.
  Tinkamiausias iš visų.Aš renkuosi tik jį.

 7. ne ta partija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.