Vaidutis Zlatkus – kandidatas į Anykščių merus

Darbo partija grįžo į politinį gyvenimą ir jau ruošiasi laimėti savivaldos rinkimus.  Šeštadienį Darbo partijos taryba patvirtino kandidatus į savivaldybių merus.

„Darbo partija jau grįžo į vėžes. Praktiškai visuose rajonuose suformuoti skyriai. Tai geras startas. Tai atsispindi ir reitinguose“,- per Tarybos posėdį sakė Viktoras Uspaskich. Patvirtinta ir dalis kandidatų į savivaldybių tarybos narius ir merus. Kandidatu į Anykščių merus patvirtintas Vaidutis Zlatkus.
Vaidutis Zlatkus gerai žinomas sporto bendruomenei kaip treneris, be to, jis yra ir Anykščių rajono tarybos narys nuo Darbo partijos. Ankstesniuose mero rinkimuose Darbo partija buvo iškėlusi Alfrydo Savicko kandidatūrą.

NYKŠČIAI

15 Komentarai

 1. o my god,kur lenda šis uspaskinis

 2. Geriau mister Donaldas į merus, patirties turi

 3. Aš už, Vaidutis nuostabus žmogus, bus geras meras

 4. Įdomu su kuo jis išsiskyręs,

 5. Ne nebus geras meras. Reikia zmogaus kuris gali ir supranta kaip tvarkyti uki. Kuris gali identifikuoti miesto problemas ir jas spresti tuo paciu padarant miesta patogu jo gyventojams.

  Regionuose didziausia problema yra ta jog miesto valdzia priklauso nekompetetingiems zmonems. Bet kas negali but meru.

  Issrinkit 12toka koki nors ir tas tures daugiau ambicijos sutvarkyti miesta.

 6. Anykštėnai

  Manau visai neblogas ir įdomus kandidatas, verta būti Anykščiams pabandyti.

 7. jau gana bandymams.Reikia tikro šeimininko,patrioto,ne vagies,ne aferisto,ne pijoko,ne komunisto,ne davatkos,ne gėjaus ,ne ……………………..Žodžiu ,tokiu nėra ant Anykščių žemės

 8. O jei išrinks ar gaidy miesto centre perpieš?

 9. O jetus!!!! Padaulio PABaigaaaaa!!!!

 10. Oi,anykstenai nejuokinkit. Ir vel is prodziu,ir vel prie vadziu. Lauk visus senus nomenklaturininkus. Ieskokit nauju,energingu zmoniu,kurie sieja savo ateiti su Anyksciais. Zinoma ne tokiu,kaip visokie pakelciai,ar zalos ir panasus i juos. Tokie seno raugo palikuonys.

 11. Pasaulio pabaiga ,jei kandidatai tokie.Ar nera jaunu ,išsilavinusiu ,suprantančiu ekonomika ,gyventoju porieki ,supratima apie bendradarbavima ,apie investicijas..Żodziu ,kokius išrinksim ,toki gyvenima turesim.Gal geriau palikim dabartini ?

 12. Dieve mano žmonės neišprotėkit tik nerinkit jo.Visai blogai bus.

 13. Anykštėnas

  Gaila pavelavau pasidomėti kas ir kaip būčiau kandidatavęs. Užkniso tie seno kirpimo žmogeliai. Deja politikoje naujas, bet dabar turiu keturius metus pasiruošti. Reikia atsilaikyti kad mūsų neišparduotu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.