Vagys pjaus žolę

2022-05-27, apie 7.20 val., pastebėta, kad įsibrauta į vyrui (gimęs 1943 m.) priklausančių namų, esančių Svėdasų sen., Kraštų kaime, garažą.

Iš garažo pagrobtas traktoriukas – žoliapjovė. Padaryta žala – 2000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10 komentarų

 1. Svedasu Jadze

  Aš mįsliu, kad traktoriukai turėtų būti registruojami seniūnijoj ir jiems išduodami seniūno patvirtinti numeriai, kaip ir gyvulių laikytojams išduodami registracijos auskariukai arba šunims įdedami čipsai, pagal kuriuos galėtų policija ar seniūnijos valdžia surasti traktoriuko buvimo vietą, pasižiūrėję per kosmoso palydovą.
  Vat taip vietos valdžia prisidėtų prie gyventojų saugumo ir tuo pačiu ir vagių vykdomos ūkinės ir komercinės veiklos stebėjimo, bei mokesčių surinkimo.
  Aš mįsliu raijkia šitų pasiūlymų užregistruot savivaldybės taryboj, kad anys pritartų ir meras su patarėjų pagalba išlaistų tokį potvarkį unt visą rajoną.

  • Rasalas ne dirbtuvių vedėjas

   • Tu čia nestumk ant seniūno Rasalo. Jis pats turi seniūnijoje žolės pjovimo traktoriuką ir žino kaip tokį turtą saugoti nuo tokių piliečių, neturinčių sąžinės ir asmeninės atsakomybės. Taigi, tarnaudamas tautai gali padėti ir savo seniūnijos gyventojams turima patirtimi veikiant valdžios politikos formavime ir kompetencija vykdančiosios valdžios tarnautojui suteiktų funkcijų įgyvendinimo priemonėmis, pagal partijos patvirtintą programą su veržliais pokyčiais rajone.
    Jeigu reikės, bus ir savivaldybės valdoma MTS (mašinų-traktorių stotis) prie seniūnijos atidaryta, sukuriant keliatą naujų darbo vietų.

 2. Vagies dainelė :)

  Maži traktoriukai man labai patinka,
  Aš norėčiau būti jiems už šeimininką.
  Įrengčiau seniausią traktorių garažą,
  Sau pasivogčiau traktoriuką mažą.

  Kai aš važinėčiau, varpelis skambėtų,
  Visi pavyduoliai iš baimės drebėtų.
  Visi įsigeistų mažų traktoriukų
  Raudonu stogeliu ir su skambaliuku!

  Dzin – dzin, aš sustoju.
  Lai skirias minia!
  Dzin – dzin, vagišiai,
  Ateikit greičiau pas mane

  • vagims visi keliai atviri, o turto savininkui reikia prieš valdžios pareigūnus, tyrėjus dar reikia įrodinėti, kad ne jis pats kaltas, kad jo privačios nuosvybės valdoje neteisėtai patekę asmenys padarė vagystę

 3. Jadze tu Jadze- plonas siūlas tarp ausų. Apsikarstiki GPS davikliais, signalizacijom, prieštankinę miną susigalvok kur išsikišti dar, kitiems parekomenduok, kad visokie nelystu ir bijotu. Ot gražūs Svėdasai būtu. Viskas sekama, traktoriukai, traktoriai, žoliapjovės, karvės, avys it t.t. Paskaitykite- Stiklo karoliuku žaidimas.

  • ar nebus tik pačiam kepurė svilanti, kad taip susinėrvijai dėl galimos stebėjimo sistemos įvedimo seniūnijoj. Va prisimenam kaip mero pavaduotojas gyrėsi, kad visas jo miestas stebimas vaizdo kameromis, kurios sukasi aplinkui ratu ir viską mato. Todėl nerikia pačiam vicemerui kaip mokslinaim agronomui apeiti miesto teritoriją, kad matytų kokie ūkiniai reikalai nesutvarkyti ar kur komunalinio traktorius nenupjovė žolės. Viską mato nuotoliniu būdu.

 4. Policija labai prastai dirba neieško kam jie reikalingi

 5. Jei pats savo turto nesaugosi tai policija tikrai taves nesaugos jeigu jie ka ir gali tai kokia kamera ar trikoji pastatyti ir tave nubausti
  Pas mus sode kiekvieną savaitgalį reidai putimo vykdomi bet nei mano nei automobilio dokumentu nei karto neprase tai idomu kiek pro juos su vogta technika taip pravaziuoja ar va toki traktoriuka isideje juk mentai nieko netikrina.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.