Vaduos medyje ketvirtą parą įstrigusį katinėlį

Anykščių rajono Bičionių kaimo gyventojai laukia gelbėtojų, kurie šiandien žada iškelti medyje esantį katinėlį.

Pasak vietinių gyventojų, greičiausiai gyvūną į medį užginė konkurentas – kitas katinas. Jis ten tupi jau ketvirta para. Žmonės ieškojo pagalbos, tačiau vietoje rasti jos nepavyko, todėl šiandien laukiama gelbėtojų iš Švenčionių., kurie turėtų nelaimėlį nukelti ant žemės. Kadangi neaišku, kada tiksliai atvyks gelbėtojai, gyventojai žadėjo pačią gelbėjimo operaciją užfiksuoti ir atsiųsti “Nykščiams” (asociatyvi nuotrauka).

NYKŠČIAI

7 Komentarai

 1. gaila ir apmaudu, kad Anyksciu gaisrininkai tingi pasitarnaut zmonems

 2. Komentaras

  O ką savam kaime nėra vyrų kurie užliptų kopečiomis ir nukeltų kacioką? Būtinai gaisrininkai turi važiuoti, o tuo metu gal jie bus reikalingesni kitoje vietoje.

 3. Kaimo gyventojas

  Labai drąsiai šnekate, jeigu medžio viršūnė būtų pasiekiama kopėčiomis niekas priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir nebūtų sutrukdę, tačiau kai medis yra tokio aukščio, kaip penkiaaukštis butas ir dar pusė jo praktiškai be šakų, kaip užsikabaroti į viršūnę? Reikia turėti proto rašyti tokius komentarus, dėl obelyje įsiropštusių katinų niekas taip nepanikuotų. Paprasčiausiai, kas liečia gyvūnų teises, mes esame dar per daug atsilikusi valstybė, kurioje gyvūno sveikata ir gyvybė yra visiškai nevertinama. Jeigu Jūs šiuo atveju esate abejingą poziciją užėmusios valstybinės institucijos vietoje, tai susimąstykite, nes toks požiūris mūsų visuomenės prie gero tikrai neveda.

 4. sratais pasert reikejo ir duu pats islipes

 5. Tau paciam reiktu sratu i subine

 6. kaimieciu santa barbara

  Seip tai rimta problema kaip ir gyvunu prieglauda mieste…tik paprasciausiai kratosi visi atsakomybes ir vel patys zmones viska organizuojasi.Juk gyvunai yra savivaldybes problema ir jau sena.Sudaro fiktyviu sutarciu su komunalininkais ar kokiais PVN globos namais ir nieko nedaro kai yra problema.Lesos tai juk jiems pervedamos tai tegu ir sumoka uz paslaugas nes tai ju atsakomybe o ne iesko durniu gyventoju saskaita.
  Cia nesibaigs niekada kol musu valdziazmogiai sedes ir rems tik tuos projektus is kuriu gauna atkatus.

  Tikiuosi ateis diena ir prispaus juos ES komisija ir netures kur traukti ir privales vykdyti savo isipareigojimus ne tik pinigus plaut.

  O katikelis svarbu iskeltas gyventojai saunuoliai o tas kas atsakingas uz tokius atvejus nieko nepadejo ir jam nieko nekainavo.Gaila katinelio …

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.