Vadovai garantavo, kad rajonas nebankrutuos

Birželio 18 dieną Anykščių savivaldybės vadovai surengė dalykinius pietus su žiniasklaidos atstovais UAB „Nykščio namai“.
Baigta formuoti valdančioji komanda prisistatė ir kalbėjo, su kokiais sunkumais susiduria darbo pradžioje.
„Iš senesnių esu vienas, kiti komandoje yra nauji. Kadangi pats neišvengiamai senstu ir matau, kad iš tikrųjų savivaldoj reikalingi tempai, ypač administracijos darbe – reikia jaunų žmonių“, – aiškino meras Sigutis Obelevičius.
„Praeitos kadencijos palikimas, nors ir pats buvau, nekoks. Biudžetas suplanuotas nelabai kaip“, – teigė meras. S. Obelevičius mestelėjo akmenukų į centrinės valdžios pusę, kuriai išsakė priekaištus dėl biurokratizmo ir nepamatuotų įstatymų. „Priešrinkiminiai metai, buvo visiems keliami atlyginimai“, – sakė S. Obelevičius, pridėjęs, kad pinigų centrinė valdžia tam skyrė iš dalies arba visai neskyrė, todėl dabar biudžete padidėjusiems atlyginimams reikia maždaug  1 milijono 200 tūkstančių eurų.
Meras kalbėjo, kad dar vienas įtampos šaltinis – prasidėję projektai ir regioninės plėtros kelių asfaltavimas. Pasak S. Obelevičiaus, 2019 m. bus išasfaltuota rajone 11 gatvių Prie šių darbų savivaldybei prisidėti reikės finansiškai, tai kainuos daugiau negu milijoną eurų. „Tokios sudėtingos biudžeto situacijos nebuvo nuo Rusijos krizės meto“, – sakė S. Obelevičius.
Plačiau – „Šilelyje“

Linas BITVINSKAS
Emilijos Briedytės nuotrauka.

 

9 komentarai

  1. va koks Tubys buvo blogas meras bet sutaupė du milijonus,o jau ir tų naujoji valdžia nebeturi…. greitai išlėkė.

  2. nu tu ir psichas

  3. 30 metu nepriklausomybes o vis smarkiau kalbama apie bankrota tai gal nepasiteisino priklausomybe Briuseliui

  4. skolose iki ausuir tik jusu konservatoriu deka

  5. kokios tos gatves, ir kokio ilgio? Kiek mieste ir kiek rajone?

  6. O tai kam tau, mere, reikėjo trečio patarėjo? Neturėjai kur pensininko Vaigino padėti? Baura įpiršo? Kiek pinigų metams iš biudžeto teks paimti šito pono išlaikymui? Ar ne per daug įžūlu verkšlenti, kad trūksta pinigų biudžete?

  7. vaiginas yra vaiginas visur tinka ypac valdzioj o ka negrazei atrodo paziurek i save

  8. straipsniuko pavadinimas.Nuo kada rajonai Lietuvoje pradėjo bankrutuoti?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.