V.Palionis: “Jis jau pakankamai garbaus amžiaus, bet uodžia gerai”

Anykščių policijos komisariato tarnybinis vokiečių aviganių veislės šuo Ûkas ruošiasi į užtarnautą poilsį. Jo rezultatyviame sąraše ir narkotinėmis medžiagomis disponavę, ir plėšimuose dalyvavę, ir kitokiais būdais nusikaltę identifikuoti asmenys. Aviganis gerai pažįstamas ir moksleiviams, bene, pabuvojęs daugumoje policijos ir moksleivių renginiuose.
Viešėdamas radijo stoties "Nykščiai" studijoje Reagavimo skyriaus viršininkas Valdas Palionis prasitarė, kad Ûkui jau laikas į pensiją.
"Karts nuo karto padarome reidą, jau aišku, kad jį teks pakeisti, nes Ûkas pakankamai garbaus amžiaus, bet uodžia vis dar gerai. Turime puikių pavyzdžių: festivalyje „Velnio akmuo“ stabdydavome transporto priemones priemones ir tikrai nustatėme po keletą atvejų, kai jose buvo gabenamos narkotinės medžiagos. Jaunimo pramoga – būriavimasis automobilių aikštelėse; jie ten žiūri filmus, daug ką ten veikia, tai mes karts nuo karto padarom reidus su šuniu ir jis uodžia transporto priemones, taip pat apuosto ir jaunuolius, taip bandom nustatyti narkotinių medžiagų vartojimą, jų laikymo atvejus.
Mieste atsiradus vaizdo stebėjimo kameroms, keičiasi ir Anykščių jaunimo susibūrimo vietos. Iš aikštelės šalia turizmo informacijos centro ir netoli "Bikuvos", "ratuotieji" persikėlė prie "Laimės žiburio" ir "Dainų slėnio" aikšteles. Policijos ketinimai palaikyti vaizdo stebėjimo kamerų platesnį įrengimą drausmintų nesilaikančius tvarkos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.