Po pastabos sustabdytas konkursas

Po Anykščių rajono tarybos nuotoliniame posėdyje tarybos nario Audroniaus Gališankos išsakytos pastabos, sustabdytas konkursas į Anykščių verslo ir turizmo centro direktoriaus pareigas.

A. Gališanka nurodė į nelogišką konkurso punktą, kad direktoriui užteks mokėti rusų kalbą. „Jei esame Europos Sąjungos valstybė, tai prioritetai, aišku, gimtajai kalbai ir Europos Sąjungos kalbom. Turiu pasiūlymą, mere, stabdykit konkursą ir padarykit tą punktą konkurencingą, kad atitiktų teisės aktus ir sveiką logiką. Į biudžetines įstaigas konkursai vyksta, tai aiškus reikalavimas mokėti užsienio kalbą B1 lygiu ir apie jokią rusų kalbą nešneka“, – sakė A. Gališanka.

Meras Sigutis Obelevičius „Nykščiams“ teigė, kad į pastabą buvo įsiklausyta ir konkursas sustabdytas tą pačią dieną. „Nežinau, turbūt čia ruošiant dokumentus kadrų skyrius automatiškai perkėlė nepažiūrėję pavaduotojo pareigybės reikalavimų į direktoriaus pareigybę. Konkursą sustabdėm, įrašėm reikalavimus dėl užsienio kalbos ir paskelbėm iš naujo“, – sakė S. Obelevičius.

O paklaustas, kada bus skelbiamas konkursas Anykščių ligoninės direktoriaus pareigoms užimti, S. Obelevičius teigė, kad ko gero teks palaukti karantino pabaigos.  

Linas BITVINSKAS

11 komentarų

 1. Nežinau ar aš klystu ar merą vėl kažkas apgavo. Iki praėjusio rajono tarybos posėdžio konkursas buvo paskelbtas ir patalpintas savivaldybės tinklapyje į įstaigos vadovo pareigas, kurios tiesiogiai pavaldžios merui ir savivaldybės administracijos direktoriui. Nei vienas iš vadovų nematė reikalo konkurso sąlygų keisti iki nebuvo pareikšta tarybos nario pastaba.
  Dabar straipsnio tekste rašoma, kad meras susirūpinęs pakeitė konkurso sąlygas ir paskelbė naujai konkursą. Tik nepasakė kur tos konkurso sąlygos paskelbtos, nes oficialiame savivaldybės tinklapyje šiai dienai tokio konkurso nėra skelbiamo arba jis jau pasibaigęs.

 2. Ar pirmą kartą kalbama bet kas? Tikrai ir aš neradau to konkurso, o norėčiau sudalyvauti.

  • Infoanyksciai

   kreipkitės asmeniškai pas gerbiamą poną Merą dėl sąlygų dalyvauti konkurse. Turizmas, tai strateginė rajono savivaldybės veikla ir šios veiklos vadovui keliami ypatingi reikalavimai, kurie gali būti konfidencialūs.

 3. Kam skelbti viešai, jei laimėtoju jau pasirinktas žmogus.

 4. Labai teisingai.

 5. o kur paskelbtas konkursas???????????????Skambinant nurodytai specialistei (8 682) 38107, renata.mickeviciene@anyksciai.lt sako kad ne jei skambinama ir nenurodo kam skambinti….idomiai cia viskas vyksta …prasau informuoti kur naujai paskelbtas konkursas ir i ka kreiptis galima…nes dabar labai viskas itarttina.Tuoj paskelbs kad konkursas jau ivyko:DDDNes senasis raso jau nebegalioja nors turejo iki 27d paraiskas priimti.

  • prie ko čia socdemų konkuras dėl vandenio pilstytojo valdytojo, kalba eina pie Kalno ir TVIC valdytoją ir jai skirtą konkursą.

 6. O kas bus su komunalinių? Ai durneliai skundžiasi, toks būrys prieš du, varnas varnui akies nelesa

 7. Dirbkit iaudžiai!

  ypač ta, kairėj apačioj!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.