Užsikrėtusieji dalyvavo Anykščių miesto šventėje

Lietuvoje vėl daugėja COVID-19 užsikrėtimo atvejų, aiškėja, kad dalis jų lankėsi per Anykščių miesto šventę.

Skelbiama informacija apie COVID-19 užsikrėtusių asmenų lankytas vietas. Tai yra atvejų epidemiologinės diagnostikos metu surinkta informacija, kurią susirgę žmonės pateikė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistams. Bent du atvejai susiję su Anykščiais.

 Atvejis Vilniuje

2020-07-20 – 2020-07-26 lankėsi pas giminaičius Anykščiuose, dalyvavo Anykščių miesto šventėje.

Atvejis Panevėžyje

2020-07-20 – 2020-07-26 lankėsi pas giminaičius Anykščiuose, dalyvavo Anykščių miesto šventėje.

NYKŠČIAI

39 komentarai

 1. Taip sakant su šventėmis.

 2. Dar velnius į šilelį ir po Anykscius ileiskit, tai oj rudeneli laikykis!!!!!

  • mano nuomone rajono mero expatarėjas, laikinasis dabartinis ligoninės vadovas, ligoninių asociacijos prezidentas ir kitų titulų nešėjas puikiai informuotas jo politinių bendražygių, tiek iš Seimo, tiek iš Vyriausybės ir iš savivaldybės ir geri gaudosi kaip tokiais atvejais be viešųjų pirkimų galima daug kuo apsirūpinti tiek ligoninei, tiek ir kitoms veikloms, kuriose jis turi lemiamo balso teisę. Taigi niekas negali paneigti, kad atsitiktiniai kurie jau buvo nustatyti su besimtomiais požymiais, tiek dabartiniai atvejai tai nėra bendra politika baigiančiųjų kadenciją valstiečių ir rajono valdančiųjų komandos.

   • O jata su savo ta korona,,nei ji yra nei ka kaip nusibodo

    • O tai ką jūs galvojat tiek žmonių buvo iš margo pasaulio ir visi buvo sveik!!!i.Taip ir turėjo taip būt, pasakos būna tik pasakų knygose.O realybė tokia!!!Ir nereiškia kad visi sveiki jei nesitiria!!!Tik kažin kodėl nutyli pas ką lankėsi ir kas kur dirba!!!

 3. tipo šventėse lankėsi , o parduotuvėse kavinėse ne,kas čia per liguistas požiūris į šventes.šventėse mažiausiai galima apsikrėsgi manau, ypač lauke

 4. Kas už tai atsakingas ?

  Jei yra pandemija ,tai kodel meras ,žiogelis ,Vaiginas ir kiti protingieji Leido tokiems susibūrimams ? Buvo aišku ,kad bus susirgimų ,jei bus šventė .Vadinasi ,niekam Nerūpi susirgimai ,svarbu Jevrai !
  Nusižengimas padarytas ,tai aišku ,bet kas atsakingas už tai ?

  • Eik tu pas prokurorą, ten tau atsakys, jeigu bus dėl ko, ko čia slebizavoji

  • Koks nusižengimas, prote, tu.Tai kai Akropolyje vaikšto daug daugiau žmonių negu miesto šventėj, tai kas tada nusižengia. Atvažiavo iš savo Vilniaus sergantis, o pasitikrino vėliau, tai miesto šventė kalta, nebesvaikit.

  • nesuprantanti

   Šiaip tai pandemija nepaskelbta, jei ką. Tai koks skirtumas, ar gatvėj vaikšto ar koncerto klauso, man kvailai paaiškinkit.

  • Šūdas tu, ne žmogus,

   Jei žodį jevrai rašai didžiąja raide, žmogaus pavardę mažąja, o kabkelį dedi darydanas tarpą po žodžio ir iškart rašai kitą, o ne atvirkščiai. Nuojauta, kad esi buvęs labai aktyvus darbietis, kurie labai „moka” dirPti…

 5. oho anykštenai,kaip kulturos truksta,koks cia išjuokimas ir siuntinejimas kazkur.,gal geriau nieko nekomentuokite,jei neturite ka nors tinkamo šia tema parašyti.

 6. Jopapa …butinai reik testa daryti, o ka zinai gal uzsikreciau,koks besimtominis gal…, dabar ir kitus uzkresiu …o sventej varinejau per miesta visas dienas, sveikinuos, buciavaus su senai matytais ….blyn kaip negerai..?

  • Matuokis temperatūrą per visas vietas ir žiūrėk arvidurkus nesiskiria daugiau negu 0,5%. Jeigu tik skiriasi, iškart į Daktaro karščio kliniką kreipkis. Čia tau padės , o gal ir viešbutį paskirs su maitinimu ir kt.

 7. Vaje mere gelbekit vaiginioka.nes jis rizikos grupei priklauso,vezkit savo botanikos sodan,o te ir ziogalis nustrakses apziuret,O anyksciu sav, gal vos

 8. M.Fergizienė

  Man patinka tas coronas 19. Serga , bet pasveiksta be jokio gydymo. Iš 2 700 000 Lietuvos gyventojų per savaitė vienas numirė. Nuo kitų ligų , senatvės Lietuvoje kasdien miršta po 110 žmonių per parą.(2019 m. duomenys), bet dėl šitų niekas nesisieloja. Atėjo laikas mirti ir numirė. Nieko čia negali pakeisti. Kol žaisime koroną sunaikinsime švietimą, verslą. Yra ir gerų dalykų- besirūpidami susirgusiais corona papilnės milijonais kai kieno sąskaitos

 9. Giminaite. Susidurusi su korona...

  Nera jokios koronos afera.. Apgaule.. Ko gi tylu apie atveji kur sake serga korona mergina is anyksciu padaryti buvo dar papildomi du tirimai ir pati vazevo tirtis ar isvis organizme buvo korona ir nebuvo nieko o dabar kai iseaiskejo kad nieko nebuvo tylu ramu. Tai rasykit kad klaidingas koronos atvejis. Bet ne tyli kiek dar tokiu atveju yra..

 10. Reikia įvesti griežtai kad neprigertu, visi maudidamiesi turi dėvėti akvalangus, ir pirti

 11. Kol bus tikinciu sita Corone,tol ir mulkins…Per tokius karscius zmones sveika nuovoka jau pamete-lauke,masinoje-kaukes uzsimauksline…Kraujas negauna pakankamo kiekio deguonies..Nors…to ir siekiama prisidengus corona…sumazint vidurine klase,nes robotai keicia..ir pensininkus,nes jie nebenaudingi valstybems….Atsibuskit pagaliau..Isjunkit ta kauketa televizoriu,per kuri baime ir virusa seja.Domekites patys ir darykites isvadas..Tik taip prabusit

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.