Užrašo „Čia gera sugrįžti“ keitimo akcija – gegužės 29 dieną

Gegužės 29 dieną, 16 val., Anykščių rajono savivaldybė ir Pasaulio anykštėnai kviečia netradicinei akcijai: susiburti Anykščių miesto centre, Šventosios upės kairiojoje krantinėje, ir drauge pakeisti jau dešimtmetį miestą puošiantį užrašą ČIA GERA SUGRĮŽTI į ČIA GERA GYVENTI.

Primename, kad 2008 metų vasarą E. Kaladytė ir anykštėnė Raminta Šniaukštaitė kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybę ir išsakė idėją, kurią Anykščių jaunimas norėjo įgyvendinti ir padovanoti miestui. Šventosios upės kairiosios krantinės šlaite dirbusios merginos ir būrys Anykščių jaunimo išrašė užrašą iš daugiau nei 5 metrų aukščio raidžių. Kasmet gėlėmis papuoštas užrašas Anykščių rajono gyventojus ir miesto svečius džiugina iki pat rudens.
Anot Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingosios sekretorės Monikos Peldavičiūtės, prieš trejus metus įsikūrusios Anykščiuose, ši akcija – puiki žinutė ne tik anykštėnams, bet ir visai Lietuvai, jog ieškantiems gyvenimo kokybės, įkvėpimo kūrybai ir puikios vietos augti šeimai Anykščiai yra idealus miestas.

Dalyvauti užrašo keitimo akcijoje organizatoriai kviečia viso rajono bendruomenes, darbuotojų kolektyvus, moksleivius, ypač – rajono mažuosius ir jų tėvelius, visus, kuriems Anykščiuose gyventi gera.
Darbo priemonėmis bus pasirūpinta.

Anykščių r. savivaldybės informacija

5 Komentarai

  1. Neikit niekas, nekeiskit teisybes i mela.

  2. Teisybės dėliai ,turi skambėti-

    Čia neišgyvenu !!! Arba ,(Čia gyvendamas vargstu !!!)

  3. gana juokinti pravažiuojančius .

  4. Sunku gyventi , mažos algos . Nesilaikoma darbo kodekso ,kvalifikuotiems darbuotojams darželiuose mokami minimumai. Trūksta tvarkos kaip ir visur ,žodžiu profesinis išsilavinimas bevertis .

  5. Kam keisti pavadinimą ir žmones juokinti iš tokio užrašo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.