Užpuolė ir sužalojo

Policija praneša apie užpuolimą Anykščiuose, Liudiškių gatvėje.

Lapkričio 18-ąją gautas pranešimas, kad lapkričio 17-ąją, apie 17–18  valandą. Anykščiuose, Liudiškių gatvėje, trys jaunuoliai užpuolė ir pareikalavo atiduoti pinigus iš 1951 metais gimusio vyro. Šiam atsisakius įvykdyti reikalavimus, vienas užpuolikų sudavė ranka bei aštriu daiktu sužalojo veidą. Nukentėjusiam suteikta medicininė pagalbą ligoninėje, jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

8 komentarai

  1. Nesaugu , gal reiketu gatves stipriau apsviest ir stebejimo kameras tankiau sustatyt , o ir policininku daugiau paleist i gatves su sunimis kad greiciau nusikaltelius uzuostu ir sugautu.

  2. Policija visai nemato kas vyksta toje link sodu puseje.Ten jaunimelis bijoja ir po darbu kaip tamsu baisu pareiti.Jai zmogelis atsisake atiduoti savo uzdirbtus pinigus tai vadinasi ji reik suzaloti.Kur ziuri tevai tu paugliu.Bet jie bus rasti ir atsiims savo dali,kaip tam zmogeliui skauda taip ir jiems skaudes.Gyvuliai jie ne zmones.

  3. Liudiškių gatvėje, prie Biliūno gimnazijos, kasdien vaikšto spygaujančių mažamečių vaikų, daugumoje mergaičių, (apie 10metų) kompanijos. Nuo 18 iki 21 h. Ką tokiu metu veikia šie vaikai?

  4. is vis stebejimo kameru nebera.o kodel? baisu velai vakarais

  5. Jei kas suzinosit kas cia tokie prasau pasidalinkit info, nelikit abejingi.

    • advokatai gina jų teisę būti neliečiamais, kol teismas neįrodė kaltės. Naujoji kandiatė į Tesingumo ministrus nuo laisvų partijos siūlo nusikaltėlius globoti ir mylėti, kad jie nebenorėtų nusikalsti.

  6. Po vieną sugauti ir … Nenorės nieko tikrai daugiau ilgam ilgam

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.