Užkeiktas konkursas – teks tartis su savivaldybės sprendimą teismui apskundusia įmone

Anykščių rajono savivaldybė 5 kartus skelbė Tilto gatvės kompleksinio atnaujinimo pirkimo konkursą. Šio projekto metu būtų atnaujinta apleista Tilto gatvės teritoriją, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro pastatas ir  jo teritorija bei aplinkinės erdvės.
Praėjusių metų spalio 14-oji buvo paskutinė dieną konkurso dokumentams pateikti. Projekto biudžetas siekia daugiau kaip 2 milijonus eurų.

Konkursui dokumentus buvo pateikusios dvi įmonės. Savivaldybei atrinkus laimėtoja, antroje vietoje likusi įmonė konkurso rezultatus apskundė.  Pirmąjį teismą savivaldybė laimėjo, antrojo apskundimo terminas baigėsi. Nuo dokumentų konkursui pateikimo praėjo keturi mėnesiai, tačiau Tilto gatvės „reikalai“ iki šiol nejuda iš mirties taško.

„Nykščiai“ teiravosi savivaldybės administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės, kokių procedūrų  imasi administracija?

„Dabar vykdysime tolesnes procedūras, nes teismo sprendimas neapskųstas. Kreipsimės į pirmos vietos laimėtoją su klausimu, ar jis sutinka su savivaldybe pasirašyti sutartį. Jei kartais nesutiks, tada teks kalbėtis su antros vietos laimėtoju“, – aiškino administracijos direktorė. Paklausta, kiek laiko gali trukti dokumentų derinimas, direktorė patikino, kad šį mėnesį sutartis pasirašyti pavyks. „Reikia skubėti, nes ir taip atsiliekame nuo terminų. Darbai turėtų būti baigti per metus.  Kliūna tik europinių pinigų įsisavinimas, bandysime tartis su Europos Sąjungos pinigais finansuojamų projektų administratoriumi“.

Praėjus po pokalbio keletui minučių, administracijos direktorė L. Kuliešaitė paskambino „Nykščiams“ ir pasakė, kad ką tik konkurso pirmos vietos laimėtojas atsisakė sudaryti sutartį su savivaldybe, todėl dabar teks tartis su antros vietos laimėtoju.

Dalina RUPINSKIENĖ

13 komentarų

 1. ekonomistė

  įdomu ar savivaldybės administracija buvo nusimačiusi konkurso dalyvių mokestį, kuris taikomas kaip garantinis įmokėjimas ketinant dalyvauti darbų pardavime? Dabar atrodo, kad specialiai kortas keičia tos įmonės, žaisdamos dar ir su teismo procedūromis, kad pasiekti aukštesnės kainos pardavimą.

 2. Negi taip savivaldybeje silta , kad reikia sedet vasariskai apsirengus , gal su sildymu kazkas netvarkoj , o paskui iseis i lauka perkaitus ir griebs plauciu uzdegimas ar dar kai kas .

 3. nu ir istorija, o tiek dziaugsmo buvo

 4. Malonu matyti, kad rinkėjų valia pasitraukus iš valdžios klanui, dirbama rimtai ir ryžtingai. Pagarba.

 5. M.Fergizienė

  Tilto gatvèje du tušti namai, ar ir jie bus renovuojami. Mano manymu tuos du milijonus buvo galima panaudoti geriau. Kas ten bus toje pagražintoje gatvėje nelabai aišku. Jei tai daroma, kad panaudoti Europinius pinigus, tada suprantama. Gal reikėjo tais milijonais uždengti daugiabučių stogus, nauda būtų matoma.

  • Marijona, nebevark

   Po tai, kai apsijuokei ant visų Anykščių pranašaudama merą, niekas Tamstos komentarų net neskaito.

  • tikrai ne daugiabučių stogus uždengti. Galima dar kalbėti apie Šventosios upės vagos dalies pakišimu po stiklo gaubtu ir ant vandens įrengti SPA paslaugų saleles. Na bet tai bus tęstinis projektas, kai sutvarkys šabakštyną pagal šį projektą 🙂

 6. niekas nesiseka šitai valdžiai?

  • Išrinkom į valdžią iš įvairių interesų politinių veikėjų tarybą, tai dabar kiekviena grupė į savo pusę anklodę tąso. Teks laukti kol suplėšys.

 7. Kam Šventąją pakišti po stiklu nesąmoningai geriau po stiklu pakiškit visus Anykščius, gyvensim šiltadaržio sąlygom o tai būtų spa, vaikštai kaip bobilone, bananai auga baseinas upėj paupi šašlykus kepam krūmuose meilę užsiima vot tai būtų metu projektas Europa duotu bent tiek kiek reiks

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.