Uždarė, baus….

Bandymas aplenkti remontuojamą Troškūnų gatvės sankryžą Anykščiuose gali virsti bauda.

Anykščių savivaldybė informuoja, kad uždarytas eismas atkarpoje pro Kvarco tvenkinį Sodų g.–Kvarco g. Atsižvelgiant į gyventojų prašymus, Anykščių rajono savivaldybės vadovų sprendimu šioje atkarpoje automobilių eismas nuo šiandienos DRAUDŽIAMAS. Nepaisantys kelio ženklų bus policijos pareigūnų baudžiami.

Anykščių r. savivaldybės informacija ir nuotrauka.

39 Komentarai

 1. Nuo kada savivaldybė vienašališkai pradėjo reguliuoti eismą Anykščių mieste? Gal galite paviešinti saugaus eismo komisijos protokolą? Kelių gyventojų pageidavimu eismas uždarytas. Galime, kiti gyventojai Anykščių miesto, pateikti prašymą surinkę kelis šimtus parašų, kad eismas vėl būtų atidarytas. Ar savivaldybės vadovams linksmiau kai kamštis iki miesto centro?

 2. P. S. O gal dar savivaldybė ir stebėtoją paskirs?

 3. Dėl vieno tarybos nario pageidavomo kentės pusia Anykščių

 4. Kai eilė pasidarys iki savibledos, bus proga užšokt debilam subines atspardyt

 5. Juodoji pirštinė

  Šlykštu į tokią biurokratiją žiūrėti…
  Naujasis tarybos narys gyvena ten ir priėmė tokį sprendimą… Gėda savivaldybei už tokį akivaizdų asmens norų protegavimą..
  Šimtai vairuotojų galėjo išvengdami kamščių apvažiuoti remontuojamą žiedą, o dabar šlapiu skuduru per snukį visiems dėl kažkino užgaidos… Gėda!!!!!

 6. Važiavom ir važiuosim, tik tikėsimės ant palicijas neužsiraut!!!

 7. Zenkla i patvory ir problema isspresta

 8. visiški pridurkai…

 9. ir per vejeliskio km uzdarykit eisma ,dulkes nera kuo kvepuoti ,kodel tik jiems ,kuo mes skyremes nuo ju ir krovininiai ir autobusai

 10. dviem zmonems trugdo o per kaimeli kur zmones nebeturi kuo kvepuoti ,neuzdraudzia

 11. Joo. Pro muziejų negalima,pro čia irgi jau negalima. Atsižvelgiama į vienus gyventojus,bet pamirštamas visas mikrorajonas,kurio gyventojai turi ratais važinėt dėl tų ženklų…. apie pravažiuojančius keleivius jau nebekalbama.

 12. Kviest Tv ir aiškintis

  Tegul parodo per visa Lietuva kaip tarybos nariai daro savivale .Kur sprendimai uždraust vaziuojt?
  Kažkokie cinikai ,nors “del žmoniu dirba “,pasityčiojimas ir tiek ,bet Tv bus neišvengiama ,jei savivaliaus ir baudas des pravaziuojantiems .

 13. Viesiems linkiu būti “dulkinamiems” pusę metų, o tada komentuoti. Tikroji demokratija yra ne tada, kada įsiklausoma tik į daugumos nuomonę, o kai girdimas kiekvienas. Sveikinu sprendimą. Apskritai anykštėnams reikėtų patiems apie aplinką pagalvoti. Iš Ramybės iki turgaus pomidorų pirkt su mašina važiuoti yra ne tik poniška, bet ir neekologiška.

  • važiuotume su ekologišku, bet arklinio kinkinio nėra kur parkuoti, traukinukas sulaužęs ir dūmija į vagonus, kur žmonės susodinami, elektrinių paspirtukų niekas nenuomoja, taksį elektra varomų automobilių nėra, o pėstute jau sunku, o dar su pirkiniais….
   Taigi lauksma permainų ar kokių naujų vėjų? Gal Šventojoj barža pradės kursuoti, kurią savivaldybė Komunaliniam perdavė?

 14. nu ka vergai ,kolonijos gyvenimas juda ???

 15. Nuimkit kasnors tuos zenklus , alaus pastatysiu.

 16. Palaistytų kas dieną ir problema būtų išspresta, prasidės derliaus nuėmimas (suremontuot tai vistiek nespės) o tada tai bus linksma kai sunkvežimiai ir traktoriai trumpins eisma.

 17. kada Anyksciu apvaziavima statys?

  • dar neišrinkta tokia Taryba, kuri į krūvą suėjusi inicijuotų teisingus pasiūlymus administracijai, o toji parengtų projektus, kuriuos galėtų įgyvendinti.
   Lengviau priimti sprendimą dėl “lėto miesto” , bet prie to ir sustoti kaip prie pilies pamatų išgręžimo….

 18. Na jo nauja valdžia dirba “liaudžiai, o ne valdininkams” degu ir žiema dėl vieno pono netaško biudžeto lėšu sniego valymui.

 19. biudžetas bus papildytas,liuks

 20. Ir teisyngai, ner ko čia Šapokai ramybę drumst ir dulkes kelt

 21. oba bespridielas koks.. buvo gerai visiems, bet dabar padare gerai dviems… rimtai, iskvieskit kas televizija, kaip taip lengvai gatves uzdarineja keli čmordiajai !

  • dabar TV žurnalistai užimti geresniu bizniu. Vyksta rinkimai.
   Taigi laikas patiems tapti raštingais ir spręsti savo rajone problemas civilizuotai, pateikiant skundą savivaldybės administracijos direktoriui.
   Linksmo savaitgalio 🙂

 22. Kliūna tik Šapoka kolūkiečiams. Kolūkiečiams ant vaikų darželio nusispjaut.

  • Bet tai tiesa. Kad eilėje penkias minutes prie žiedi statybos reikia palaukti, blogis, kad leido važinėti per užtvanką ( o ne gatvę, o juk uždaryta buvo dešimtmečius ) gerai, kad gražino senus ženklus su draudimais, blogis, bet..kad pusantro šimto mažylių jau nebegali išeiti darželį į žaidimo aikštelę pažaisti ir grynu oru pakvėpuoti, PO….UI tpkies mašinų mylėtojams, amžinai kažkur skubantiems, nespėjantiems, nelaimingiems ir nepatenkintiems. Nu tikrai vaikai svarbiau negu tokių veikėjų skraidymai per kiemus ir darželių patvoriais.

 23. siandien vaziavau nuo stoties iki bikuvos 39 min gal vel atidarom kelia pro tarybos nari

 24. Mere Sigute, važiuokit per Troškūnus į Traupį:)). Bent savaitėlę. Pajuskite dalią šimtų, o ne – vieno viršiausiojo.
  Mes jus išrinkom, ir tikim, kad JŪS vadovaujat. Jumis tikinti, ir už JUS balsavusi,

 25. Visur kai vyksta darbai kad nesusidarytų kamščiai keliai atidaromi,pas mus atvirkščiai,vienas ponas užsimané ,va jums ,eismas draudžiamas ,špyga visiems

  • taigi reikia kažkaip būti reikšmingu, kitaip rajone ir nežinos, kad yra valdžios atstovas. Ar ne taip ? – ”darbais”, o ne žodžiais anykštėnus mylime…

 26. O mes labai džiaugiamės , kad griežtai uždraudė važiuoti Muziejaus g. Jau ir ankščiau į stovėjusius draudžiamus ženklus niekas nekreipdavo dėmesio-važinėjo kas norėjo….O dabar kai vyksta remonto darbai, Muziejaus gatvytė buvo pasidariusi kaip autostrada, nuo kalno automobiliai lekia didžiuliu greičiu, bijok ir į gatvę netyčia išlįsti, prasilenkti sunku, tai visi kelkraščiai ir žalios zonos privačių kiemų nuvažinėtos…
  Remonto darbai vyksta daug kur, tad kantrybės mieli žmonės ir daugiau pagarbos vieni kt.

 27. zenka israuni ir vaziuoji,ir taip kaskart 😀 pavarks ir deliot 😀 nesamones daro daugiau nieko …

 28. zenkla israuni ir vaziuoji,ir taip kaskart 😀 pavarks ir deliot 😀 nesamones daro daugiau nieko …

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.