Už žiaurų elgesį su gyvūnais skyrė viešuosius darbus

Anykštėnė, kuri praeitų metų lapkritį užkasė ką tik atsivestus šuniukus, turės du mėnesius dirbti viešuosius darbus.
Pranešama, kad Anykščių rajono gyventojai Tatjanai Beriozai teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, skyrė tokią bausmę. Šepetiškio kaime gyvenančiai 42 metų moteriai reikės kas mėnesį dirbti nemokamai po penkiolika valandų visuomenės labui, nes savo namų kieme užkasė keturis tik gimusius gyvus šuniukus. Apie tai pranešė buvęs moters sugyventinis, kuris kreipėsi į policiją. Kai į jos namus atvyko policijos pareigūnai. T. Berioza iš karto prisipažino, kad užkasė šuniukus ir parodė jų užkasimo vietą.
NYKŠČIAI

15 Komentarai

 1. baisu

 2. Mažai gavo.

 3. Anykštėnas

  Ir mano kaimynas 2014 metų birželio 13 dieną užkasė 5 šuniukus prie mano tvoros 22 val.vakaro,kai rodė Pasaulio futbolo Čempionatą iš Brazilijos,bet sūnus policininkas,turi užnugarį tokie.(teisėjai,policininkai).

 4. visa gyvenima kase kaciukus ir suniukus, ir toliau uzkasines. bet yra ir kita iseitis, neskit i policija ir palikit koridoriuje, tegu sau turi.

  • Tai nenormalūs yra kurie taip daro.

   • teisingai sakai, kaip baisu, kokia ta moteriske nusikaltele. Pagailejo keliu euru kad parduotuveje(vet. vaistu) nuodu su svirkstu suleistu. Mat bizni butu prasuke, tada jau teiseta. o dar geriau i prieglauda priduot, ten butu pakankine pavakcinave, o po to nuodu suleide. O kai valdzia leidzia desra pardavinet, kurioje mesos nera, tik E ir tie kurie vezi sukelia, tai nieko tokio, cia tik biznis, nes perki desra, po to viska ka uzgivenai atiduodi uz vaistus nuo vezio, ir vistiek pabaiga …

 5. Kaip tą problemą sprendė tėvai, seneliai. Pasilkdavo vieną kačiuką sau, kitą kaimynei ,jei prašydavo, ir likusius iš tos vados paskandindavo. Niekas jų nusikaltėliais nelaikė. Nebuvo valkataujančių šunų, kačių, nebuvo nereikalingų gyvūnų prieglaudų, kokių yra dabar kiekviename rajone.

  • Nereikalingų gyvūnų prieglaudų. 🙂 Jos buvo reikalingos ir ankstesniais laikais, tik ne taip kritiškai kaip dabar, nes benamių gyvūnų buvo jau senai senai, net nežinau apie kurį amžių tada kalbi tamsta, jei meni tokius laikus kad nebuvo benamių gyvūnų. :)) Juk nebe gūdžiais laikais gyvenam, kad skandinimas ir užkasimas būtų vienintelė išeitis populiacijos reguliavimui, kad ir kokią nostalgiją tamstai tai sukelia. Tokie dalykai prasilenkia su sveiku proteliu ir paprasčiausiu žmogiškumu.

 6. uz toki elgesi per mazai gavo.

 7. cia ziaurus elgesys.

 8. Abortą daryti galima, o supistu šuniukų užkąsti negalima, nors viena žmonės ne laikykit ir neveiskit šitų padarų nereiks užkąsti, jei užkast ar iškeptą kokią katė neskieskit niekam

 9. Jonai tu Jonai…nebūtum Jonas…

 10. Skirta gerb.Jonui

  Tam kastravimas ir sterilizavimas yra. Jeigu sugebi suni turet ir islaikyt, sugebek ji ir sutvarkyt, kad nereiktu suniuku uzkasinet!!!

 11. Senais laikais nebūdavo kastravimo tai būdavo tarp durų isprausdavo iriškastruodavo,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.