Už Sergejų Jovaišą pasisakė sportininkai ir menininkai

Birželio 25  dieną vyks Anykščių rajono tarybos posėdis, kuriame bus tvirtinamas rajono garbės pilietis.

Anykščių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo komisija, įvertinusi kandidato nuopelnus Anykščių krašto garsinimui, sportinius pasiekimus, visuomeninę veiklą bei indėlį remiant sporto ir kultūros renginius, nutarė siūlyti Anykščių rajono savivaldybės tarybai suteikti Anykščių rajono savivaldybės garbės piliečio vardą Seimo nariui, konservatoriui Sergejui Jovaišai.

Rajono tarybos nariai balsuos, ar patvirtinti šią kandidatūrą. Rekomendacijas pateikė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas, kuris nurodė, kad S. Jovaiša yra aukščiausius rezultatus sporte pasiekęs anykštėnas, bei meno srities atstovai. Muzikantas Stanislovas Aglinskas, režisierius Jonas Buziliauskas bei viešosios bibliotekos direktorius Romas Kukta rekomendacijose nurodė, kad S. Jovaiša dalyvauja  kultūriniame rajono gyvenime, asmeniškai rėmė kultūrinius renginius arba padėdavo susirasti rėmėjus.

Pernai garbės piliečio vardas buvo suteiktas kultūros darbuotojai Bronei Lukaitienei bei profesoriui Osvaldui Janoniui.

NYKŠČIAI

25 komentarai

 1. belieka tykėtis, kad nubalsuos protingai ir atmes šia kandidatūrą.

  • Belieka tikėtis, kaf tokių kvailų kaip pats tayboje nebus. Jei bus, tai tikiu, kad spauda „avinų sąrašą“ pateiks. Beveik garantuoju, kad jame gali būti KGB Leitenantas ir jo bendražygis, bendražygė Nefienė gali susilaikyti.

  • sergejau,turėk garbės,atsisakyti,nedaryk gėdos sau,įdomu kuo baigsis,turės žmogus tos „garbės“atsisakyti ar ne,kas žmoguje nugalės savigarbą ar žmonių nuomonė,įdomu?.

 2. kualicijas sutartis

  Reiškia taip, mes jums vandenis, kamunalinį ir ligoninę, a jūs mums šitą…

 3. Rinkiminis ėjimas. Neskanu…

 4. kad teikt tai teikt abiem seimunam baurai ir jovaisai vienu medoli pasdalins , vienas vienu savaity paneses kitas kitu .

 5. Kažkoks draugeliu ratelis ,išrinkom ir nubalsavom ,o kur gyventoju nuomone ? Tas krepšininkas savo laiku uz tai eme alga ,gavo medalį o kuo nusipelne Anykščiams ? Žinom daug istoriju ,.kurios garsino neigiamai .,bet viska šluoja po kilimeliu .geda kad valdzia nesiskaito su rinkejais o ,vadovauja kaip savo botanikos darze .

 6. Būtu protingesnis,tai atsisakytu, ,bet kašiorai ,,,tuo ir pasakyta.

 7. jis to nevertas

 8. Bitė žieduota

  Visi kas už Tubį turi prieštarauti Jovaišai ir reikalauti, kad Greta Kildišienė būtų Anykščių garbės pilietė.

 9. prie ko cia tubis? paprasciausiai jovaisa nieko aplamai nera padares anyksciams, uz ka ji gali buti garbes pilieciu? juokas net nebeima, konservai visvien ikis savo konserva, kad ir miestui jis visiskas nulis.

 10. iki ko.........

  Anykščiai visiškai nusivažiavo. Jau nebesinori čia gyventi. Atėjau į renginį pastovėjau ir jau medalis.

  • Gavai šilumos smūgį?

   Reikėjo renginyje palakstyti, pataikyti į krepšį ir t.t. Ne už dyką medalius duoda. Bet jei tiki pasakomis, tai pastovėk netoli lentos, gal gausi praskrendančios varnos medalį.

 11. Gedos nedaryk Serioža ! Nedaryk pazoro žalgirui ! Kiek metu negyvenai Anykščiuos ,o ka gero davei gryžes su nauja šeima ?

 12. Medalis ?kam ?

  Jovsišai ?už kaaaaaaa ? Obelevičius nupušo visai.

 13. Štai todėl už garbės vardo suteikimą turi turėti teisę pasisakyti (balsuoti) visi anykštėnai. Komisija gali būti šališka.

 14. Nedarykit gėdos , be keletos piliečių,visiems Anykščiams. Kokia jo praeitis buvo? Gal nevardinsim

 15. Anykščių gyventoja

  Skaitau ir pasibaisėjau, kokie anykštėnai pikti ir pavydūs. Pirma kiekvienas rašantis „gudrutis“ tegul susiskaičiuoja savo gerus darbus, o paskui dergia kitus žmones. Dar niekas nenuspręsta, tik siūloma. Jeigu esat geriečiai patys arba žinote tokių, ko nesiūlote, o tik šiepiate dantis prieš kiekvieną mintį ir žmogų.

 16. ko cia parinaties.tegu suteikia jam ta garbes varda.negi gaila.a mum paprastiem ,nei silta nei salta

 17. Seriogai reikia, jis gi savas.Konservatoriai rytojaus valdžia, jie juk padeda pensininkams?

 18. jis to vardo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.