Užsiplėšdavo?

Vis daugiau rajone įstaigų, kurios skundžiasi, jog prie dabartinės valdžios gauna gerokai mažiau užsakymų nei prie ankstesniosios.
Bene daugiausiai virkaujančių yra tarp tų, kurie besidarbuoja statybų sektoriuje. Klestėjimo laikais šios įmonės pasižymėjo gyvenamųjų ir kitos paskirties pastatų statybose, daugiabučių ir valstybinių įstaigų renovacijoje, gatvių, inžinerinių tinklų bei sistemų tiesimo ir įrengimo srityse. Dabar anykštėnai statybininkai Anykščiuose beveik nebeturi ką veikti.
„Jeigu daromas viešasis pirkimas, tai nurodomi bent du reikalavimai rangovams, kaip turi atlikti darbus. Konkurse dalyvaujantys subjektai gauna visą medžiagą, ką turi padaryti ir kokią kokybę užtikrinti. Jeigu Anykščių įmonės nurodo aukštesnę kainą už tą pačią kokybę, mes negalime nieko padaryti. Tuo pačiu sutaupome lėšų ir jas nukreipiame kitur. Jeigu anksčiau buvo sudaromos sąlygos laimėti tik vietos įmonėms, kurios savo darbus vertindavo gerokai brangiau, tai aš manau, kad buvo nesąžininga. Mūsų rangovai galėtų pasitempti ir savo veiklą organizuoti taip, kad laimėtų viešuosiuose pirkimuose“, – patarimais verslininkams dalinosi meras Kęstutis Tubis.
Šiuo metu statybos darbais Anykščių rajone nurodo užsiimančios daugiau nei dvidešimt firmų ir firmelių. Be visiems iš ankščiau žinomų gigantų čia stato: „V. Baltušniko įmonė“, „Angarų statyba“, „Anvėjas“, „Ermika“, „Ginkrisa“, „Gugga“, „Kasgita“, „Litanor“, „Lėtasta“, „Rimtas būstas“, „RTR kasyba“ ir t.t.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.