Uždarys Elmininkų bandymų stotį?

Vakar Anykščiuose viešėjęs Þemės ūkio ministras Bronius Markauskas nemažai dėmesio skyrė valstybės valdomų įstaigų problemoms aptarti ir kvietė gyventojus nesipriešinti „valstiečių“ ketinimams jas reformuoti.
Valdininko teigimu, kalbant apie pertvarką bendrai, visi pritaria ir supranta, kad tai būtinas dalykas, kad reikia mažinti valdininkų skaičių, nes kitos išeities nėra. Tačiau pradėjus konkrečius darbus, kaip ir dėl urėdijų sujungimo kyla didžiulis pasipriešinimas.
„Valstybė turi per daug sau nebūdingų funkcijų prisiėmusi. Kalbant apie tą pačią Þemės ūkio ministeriją, apie prie jos esančias įmones, visko turim – ir žuvis auginam, ir bulves, ir žirgus… O ar valstybei to reikia? Didelis klausimas. Tame tarpe ir Elmininkų bandymų stotis – nė vienas neprieštaraus, jog valstybės aparatą reikia mažinti. Bet kai prieinam prie Elmininkų – tada ne, nemažinkit, nors iš principo tai valstybei nereikalinga“, – susirinkusiems apie būtinybę reformuoti valstybines organizacijas kalbėjo B. Markauskas.
Ministrui kalbant apie Elmininkų bandymų stotį, nedrąsiai apie tai, jog ir ten dirba žmonės, replikavo tik Þemės ūkio skyriaus vedėjas Antanas Baura.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.