Už kiek jie perka tanką?

Šalį krečiantys politiniai skandalai žinomus anykštėnus taip verčia permąstyti daugelį vertybių. Kazimieras Jakutis savo socialinio tinklo paskyroje aprašo jaunystės laikų pažįstamą, dabartinį kariuomenės vadą gen. ltn. Joną Vytautą Þuką.
„Ilgai buvau pozityvus. Vis ramindavau verkiančius, kad viskas blogai, kad TEN visi vagys. Ir dabar po "šakučių skandalo" bandžiau teisint JUOS: – na negali būt? Blogiausia kas gali būt, tai aplaidumas… (nors ar gali būt pateisinamas?). Iš jaunystės kažkiek pažįstu karo vadą Vytautą Þuką. Visad buvo patriotas, rimtas diedas.

Ir paskui atėjo nušvitimas. Įsivaizduoju, kad kariuomenė skelbia konkursą čiužiniams pirkti. Mano vienetas kainuoja 100 Eur. Aš konkurse paskelbiu, kad parduodu už 800 Eur. Ir jį nuperka. Ar taip gali atsitikti nesusitarus? Visų pirma, aš niekad gyvenime neišdrįsiu tokios kainos pateikti, nes man garantuotas pralaimėjimas. O iš kitos pusės, perkantysis juk taip pat lygina. Na, NESUSITARUS TOKS PARDAVIMAS NEĮMANOMAS.

Ir kaip dabar gyventi po tokio "nušvitimo"? Negi taip yra? Negi JIE taip vagia? Negi JIE taip vagia mūsų pinigus? Mes šaliai PVM, pelno, MGL… Visus mokestėlius sunešam, sumokam į katilą. O iš katilo parazitai semia naktimis. Nu pyp pyp“, – įtūžį ant „mūsų galvų“, kurios peilį perka 140 Eur, išliejo žinomas krašto verslininkas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.