Utenos kultūros namų direktorius Erikas Druskinas: „Vogti neleisiu niekam“

Dalis Utenos kultūros žmonių kreipėsi į politikus, prašydami atkreipti dėmesį, kad Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas naikina kultūrą. Politikai sudarė komisijas, kurios tirs E. Druskino veiklą. „Utenos diena“ išspausdino net keturių straipsnių ciklą, kuriuose nagrinėjo buvusią ir esamą E. Druskino veiklą. „Šilelis“ teiravosi, kaip atsitiko, kad gerai Anykščiuose žinomas E. Druskinas užgyveno tiek daug priešų ir kritikų.
E Druskinas tikino, kad ši visa nešvari kampanija prasidėjo dėl jo principingumo ir kad tol, kol jis vadovauja Kultūros centrui, išskirtinių teisų nebus nė vienam. „Konkursą į direktoriaus vietą laimėjau sąžiningai ir skaidriai. Kurioje vietoje buvo protekcionizmas, jei konkurso nelaimėjo socialdemokratas, užimantis tam tikras politines pareigas? Gal kažkam ir yra politinės nuoskaudos, todėl ir vyksta tai, kas vyksta. Politika kišama visur. Tačiau džiaugiuosi, kad Utenoje yra daug žmonių, kurie nebijodami politinio susidorojimo atvirai išsako savo nuomonę“, – kalbėjo E. Druskinas.
„Deja, kaip ir Rokiškyje, tai ir Utenoje „vaikšto“ tos pačios srovės. „Facebook“ paskyroje atrinkau kompanijas žmonių, kurios nori „suvalgyti“ Druskiną. Aš skaičiuoju pinigus ir vogti neleisiu ir neleidžiu niekam. Paprašiau centro režisieriaus pastatyti tris spektakliu. Kol manęs nebuvo, į metus pastatydavo vieną spektaklį. Jo darbo vieta 1,5 etato biudžetui kainavo apie 14 000 eurų“, – biudžeto pinigus skirstė E. Druskinas, toliau tęsdamas piktoką kalbą. – Vien tik svajoti, kad esi menininkas, nieko nereiškia, turi dirbti. Biudžetinėse įstaigose sėdi daug „lodorių“. Jei galiu dirbti aš, tai tegu dirba ir pavaldiniai. Jei kitiems darbuotojams už viršvalandžius ar išeigines sumokame, tai man nemoka niekas. Dirbu ir viršvalandžius, ir per išeigines dienas, ir per šventines dienas, savo laiko neskaičiuoju ir nedejuoju.“
Plačiau – „Šilelyje“
Dalina RUPINSKIENĖ

12 Komentarai

 1. ar tikrai neleisi vogti?o apgauti,pasiskolinti ir negrąžinti leisi?

 2. Atsimename

  Taip sakė Tubis.
  Viskas per skupumą,
  nenori seneliukas dalintis,
  nenori Erikas dalintis.

 3. bus sunku jeigu jau tas, kuris pelių negaudo pasijuto alkanas

 4. daugiau paciam liks

  neleisiu vogti kad man daugiau liktu:DDDD

 5. Tekstas girdetas. Kazin kuo baigsis?

 6. Dieve,Dieve,

  didysis darbininkas.Dirbom-žinom…..

 7. Nežinau kodėl vis p.Druskinas užkliuva,gal kam kelią perbėgo?Utenoje kultūros renginių tikrai daug jų įvairovė ir kokybė ne tik kaimo armonikos.Laikykitės direktoriau ,jeigu dirbate sąžiningai prie Jūsų neprikibs nors ir10 komisijų.Sėkmės.

 8. Asta Straižienė

  Daug dirbti – pagirtina! Tik nepamirskite, mielas direktoriau, esmines megeju kolektyvu suburimo prasmes. Zmones ateina vaidinti, dainuoti, groti, sokti del smagaus laisvalaikio praleidimo, pabendravimo, del saviraiskos poreikio patenkinimo. Visa tai labai pasikeicia, kai kolektyvo vadovas verciamas igyvendinti nepamatuota renginiu plana. Tai atnesa nuovargi, konfliktus ir issiskirimus.

 9. Dabar Utenoje kultūros centre- nuostabu. Pilna gerų spektaklių, aukštos klasės parodų. O iki šio direktoriaus nebuvo nieko įdomaus. Pyksta visi turbūt tikrai todėl, kad pasikeitimas direktoriaus iššaukė pokyčius. Dabar prie kiekvieno š kabinasi – FB rėkia, valtis nupirko blogai, tą padarė blogai. Eikit patys ir darykit. O jei kažkas kartą, du jam nepavyko – kas nedirba tas neklysta.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.