Uteniškiai rinko linkėjimus Lietuvai

Rugpjūčio 22 dieną Anykščių centre stovėjo buvusios Utenos apskrities miestų logotipais papuoštas autobusiukas ir palapinė. Iš Utenos atvykę akcijos “Linkėjimai Lietuvai” dalyviai kalbino anykštėnus palikti savo įrašus.

Viena iš akcijos vadovių, Utenos kultūros centro režisierė Vida Kairienė “Nykščiams” sakė, kad ši idėja kilo Utenos kultūros centro direktoriui Erikui Druskinui, ją palaiko Utenos meras Alvydas Katinas. “Nusprendėme surinkti žmonių palinkėjimus Lietuvai  iš buvusios Utenos apskrities teritorijos. Ateityje galbūt iš to išeis leidinukas, po kokių 5 metų bus galima paskaityti, ko linkėjo žmonės Baltijos kelio 30-mečio proga”,, – kalbėjo V. Kairienė.

Ji teigė, kad Anykščiai – jau paskutinė akcijos stotelė. Paklausta, kuriame mieste surinko daugiausiai palinkėjimų, V. Kairienė teigė, kad daugmaž vienodai. “Gal kažkiek daugiau surinkome Molėtuose, na, dar neaišku, kiek bus  Anykščiuose”, – sakė ji.

V. Kairienė kalbėjo, kad akcija pirmiausiai įkvėpė pačius dalyvius. “Mes patys pakylėti. Nesitikėjome. Žmones reikia šiek tiek įkalbinėti, bet nė vienas žmogus nepasakė, kad nenori rašyti. Kad ir kur skubėtų žmogus, bet jei jį užkalbini, jis sėda rašyti. Jaunimas labai atidžiai rašo, galvoja, ieško prasmingų žodžių ir nestandartinių palinkėjimų”, – pasakojo V. Kairienė.

Linas BITVINSKAS

 

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.