Upėje statoma egle susidomėjo Darbo inspekcija

Redakciją pasiekė kalbos, kad komunalininkus už kažkokius pažeidimus žada bausti Darbo inspekcija. „Nykščiai“ telefonu susisiekė su UAB Komunalinis ūkis direktoriumi  Kaziu Šapoka ir klausė, kiek tiesos yra sklandančiuose  ganduose.

„Mūsų darbuotojai atvažiavo daryti karkaso, tuomet atėjo Darbo inspekcijos darbuotojai. Gavome pastabą, kad reikia patverti teritoriją. Aptvėrėme nuo vieno tilto iki kito, kad nevaikščiotų žmonės, tada pradėjome gaminti karkasą. Jokių daugiau pažeidimų nebuvo ir darbuotojai jokių priekaištų mums neturėjo.  Tad dabar mūsų komandos laukia sunkus darbas, nes eglė didelė, karkasą reikia padaryti  tokį, kuris ją išlaikytų“, – situaciją paaiškino bendrovės direktorius.

Dalina RUPINSKIENĖ

6 komentarai

 1. BK 176 straipsnyje nurodytas nusikaltimas paprastai yra padaromas neatsargia kaltės forma. Teismas turi ne tik nurodyti neatsargios kaltės rūšį (nusikalstamas pasitikėjimas arba nusikalstamas nerūpestingumas), bet ir atskleisti jos turinį.
  BK 176 straipsnyje nurodytas nusikaltimas yra padarytas dėl nusikalstamo pasitikėjimo, jei kaltininkas suprato daromos veikos rizikingą pobūdį, numatė, kad dėl jo padaryto darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo gali įvykti nelaimingas atsitikimas darbe, avarija ar atsirasti kitokių sunkių padarinių, tačiau lengvabūdiškai tikėjosi šių padarinių išvengti.

 2. Bereikalo neatėjo gal turėjo Info

  • Atsakingas Tėvas neleidžia vaikams be priežiūros užsiimti pavojingais žaidimais ir dar prieš leisdamas žaisti perspėja apie rizikas ir moko atsargumo.
   Atsakingas Darbdavys rūpinasi savo darbuotojais ir vykdomų darbų sauga bei prevencija nuo nelaimingų atsitikimų.
   Deja, nevisi tėvai yra pavyzdingi ir ne visi darbdaviai atsakingi….

 3. Na taip ,jeigu idribs koks darbuotojas Aleliuja ,be liemenės.Nieko keisto pas mus pastebėjau daug kur dar netgi darbo rūbų neišduoda..Geriausių atveju pirštinės už 29 cnt ir tai sako čia savaitei turi uztekt

  • KIK-as gavo įspėjimą, kad darbininkai dirba ant pontono be aptvėrimų ir be papildomų saugos priemonių. Politikas , vadovaujantis įmonei, atsakydamas žiniasklaidos atstovams išvartė, kad pažeidimas tik dėl krantinės neužtvėrimo nuo praeivių, kur vyksta montavimo darbai ir pėsčiųjų takų važinėja transporto priemonės be įspėjamųjų ženklų. Va taip tai Anykščiuose rūpinamasi žmonių gerove ir saugių darbo sąlygų užtikrinimu savivaldybės dukterinėje įmonėje, vykdančioje viešos paskirties darbus už biudžeto t.y. visų mokesčių mokėtojų lėšas…. ir kurių sumos taip “netyčia“ slepiamos nuo visuomenės.

 4. o taip, anykštėnai- KAS GRAŽIAU, KAS DAUGIAU, kas mandriau…ir viskas už mūsų pinigus. ponai, perlėkit nors kartą metuose per rajono senukus, pakalbėkit, paklauskit, gal ko reikia??? ne tik per jubiliejines šventes. o tie senukai jums kūrė sąlygas, kokias dabar turite- iširus kolūkiams, prichvatizavote viską, kur tik buvo prieinama. o dabar- eglės ant vandens…be komentarų…na, taip- vis pliusiukas……….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.