Ukmergė gali tapti ligos platinimo židiniu

Šeštadienį sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis  surengė spaudos konferenciją, kurios metu pateikė informacijos, į kurią reiktų atkreipti dėmesį anykštėnams.

Konferencijos  metu buvo pristatyta naujausia informacija apie  koronaviruso plitimą Lietuvoje. Viceministras patvirtino pirmą mirties nuo koronaviruso atvejį, kalbėjo apie tai, kad Ukmergė gali tapti šios infekcijos židiniu.

Priminsime, kad koronavirusas nustatytas Ukmergės ligoninėje dirbusiai gydytojai, nors ji nebuvo niekur išvykusi. Nustatyti su gydytoja kontaktavusių 160 asmenų, iš kurių – 127 medikai. Į tai turėtų atkreipti dėmesį ir anykštėnai, nes dalis Anykščių rajono gyventojų medicininių paslaugų vyksta į kaimyninę Ukmergę.

NYKŠČIAI

26 komentarai

 1. anyktėnas

  O kiek židinių yra Anykščiuose geriau parašykit.

  • patarimas

   Skaityk spaudą kuri neskirta vieno politinio prostituto šlovinimui.

  • RATAS III

   O koks gi skirtumas, nuo ko Lietuva kaip valstybė, o Lietuviai kaip tauta išnyks iš pasaulio istorijos? Ar netekę virš milijono gyventojų, kurie dėl emigracijos išstumti iš Tėvynės į kitas šalis sotesnio duonos kąsnio ieškoti, ar likę čia, nusenę ir išmirę, ar nuo TBC, AIDS bei Korona viruso COVID-19? Virusas tik pagreitins mūsų išnykimą. O juk nebuvo nei tokio karo, nei tokios okupacijos, dėl kurių Lietuva būtų praradusi virš milijopno gyventojų!

 2. Klausimelis

  O tai kodel anykstenai nebesikreipia i Anyksciu ligonine, kai jai vadovauja nebe Vaiginas? Jam vadovaujant ukmergiskiai i Anykscius gausiai vaziuodavo: gydytojai – del geresniu darbo salygu ir geriau apmokamo darbo, pacientai – del geresniu ir iskirtiniu paslaugu, kokiu Ukmerge neteikdavo. Kas atsitiko, kad kryptis pasikeite, Tubiui itaisius, o varge – Vasiliauska Anyksciams?

  • Prognozė

   patarimas tamstai pasimatuoti temperatūrą bent 2-u kartus į dieną …

  • O ba na !

   Neapsimetinėk durnium ir neklaidink žmonių. Vaigino laikais ligoniai šimtais varė gydytis į Ukmergę, o ne Tubio ir Vasiliausko. Gal tau skaičius pateikti,a?

  • Ne direktorius kaltas kad medikai žiūri tik kaip žmogų praleist ir negydit 4metai jau gydausi Ukmergėje ir esu patenkinta nežadu grįžt į Anykščius

  • Klausimėliui

   Na prie Vaigino tai rojus buvo: gydytojai – del geresniu darbo salygu ir geriau apmokamo darbo, pacientai dėl išskirtinių paslaugų gausiai važiuodavo iš Ukmergės ir kitų pasaulio vietų. Gal tai buvo išskirtiniai pacientai ir gydytojai lojalūs, geri tokie žmonės…
   Žinom mes tuos Vaigino gerumėlius. iki šiol džiaugiamės.

 3. to prognozei

  na temperatura kaip temperatura-bet paciam matosi reiks greit begti tualetinio-matosi kad visos bedos tualetan isleidziamos-jei tik tiek gali patarti……

 4. Ar tu žinai?

  Kur dingo ir kaip sveikata odos ir veneros ligų gyd. Juozo Valatkos, kuris dirba: 1. VšĮ, „Utenos ligoninė“, 2. VšĮ, „Anykščių rajono savivaldybės ligoninė“ , 3. VšĮ, „Kupiškio ligoninė“ ir net 4. VšĮ, „Molėtų ligoninė“ ? Jam į skvernus koks nors virusas tiek daug keliaujant nekimba? Kas čia per medicininis turistavimas? Kokį gi lygį, lakstydamas po 4 darbovietes, gali užtikrinti gydytojas – uždarbiautojas?

 5. Surplio pasiaiškinimas „pražioplinėjom“,Veryga tiktai dabar, tirsim tūkstančius iš karto.Dabar tik jau ir pajėgumai leidžia ištirt.Vos ne prieš mėnesį pranešė 5000 stebi,tyrimai tik 1400 atlikta,neva galimybės neleido.Šiai dienai gal jau 3 x 5000 gryžusiu.Lietuvos prezidentas, būkim kaip vienas kumštis.Kaip,kai tokiem patikėta žmonių gyvybės.

 6. Visos arenos tuščios, panaudot karantinavimui žmonių.

 7. To ar tu žinai?

  Po tokių daktarų kaip valatka ir šeimos gydytojų atsainumo jau 4m kaip gydausi Ukmergėje ir esu patenkinta jų teikiamomis paslaugomis

 8. Kuris virusas yra baisesnis, OKUPANT – 50 ar COVID – 19?

 9. UntanasAdomas

  Kuris virusas yra baisesnis, OKUPANT – 50 ar COVID – 19?

 10. Galėtų uztvert kelius iš Ukmergės ir į Ukmergė. Tada pravaziuotojai bus saugesni. O į Kauną, Vilnių ar Panevėžį kelių yra ir kytu….. Taip kad Ukmergės valdžia pagalvokit.

 11. Kodel buitinio siuvykla dirba gal respiratorius siuva jug kazkas ten is uzsienio grizes

 12. Dirba ir balticsofa be respiratoriu drasios moterys uzkrato uztektu visiem anyksciam

 13. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Jei jau perejau per visas psichodemijos temas, uzkliuvo ir si. Ponai koks veiksmas ivyktu gyvenime, visada reiktu uzduoti sau klausima, kaip as galeciau ji isreiksti nors elementaria skaiciu kalba. Ivykis Ukmergeje, isivaizduokit moteriske buvo nediognozuota sunkiausioje busenoje, parode ir kokia musu sistema ir jos tyrimu potencialas ir kokia sio viruso plitimo realybe. Pagal ideja turejo but uzkrestu puse Ukmerges miesto. Sitiek kontaktu vien ligonineje. Juk bent jau ligonines kontaktams visiems atliko tyrimams. Ir kol kas tik vienintele si moteriske Ukmergeje ir figuruoja.

  Yra statistikos depertamente zemelapis. Kai tinklalapis pasikrauna penktas is kaires i desine zemelapis. Covid-19 Lietuvoje Mindaugas Macijauskas. Ir cia matome kad kaip ir reikia tiketis infekuotu zmoniu skaicius labiausiai pleciasi didmiesciuose, labiausiai Vilniuje. Infekuotos vietos pazymetos raudona skrytuliuku, jas paspaudus uzsidega diagnozuotu skaicius:

  https://osp.maps.arcgis.com/apps/MapSeries/index.html?appid=79255eaa219140dfa65c01ae95ed143b

 14. -Manau,kad ne nuo tos koronos mirsime,greiciau nuo nervu,nuo vezio,-kai jau aiskinama,kad net ligoniai bus rusiuojami,-ka gydyt ka ne,dar gyvi ir sitaip gyvi laidojami-nuo insultu,infarktu gala gausim mes seniokai.Gal tiesiai pasakykit,kad pensininkam siam pasauli jau vietos nebera,-pensijas liks.Nepasiduokim,-kasdien cesnako,svoguno,rankeles plaukim,sueje smagiai uzdainuokim,-ir trauksis nuo musu visos karonos.

 15. Ar tikrai Anyksciu ligonineje nera serganciu korona virusu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.