Ugnius Liulys puikiai pradėjo 2017-ųjų sezoną

Praėjusį savaitgalį, vasario 26 d., Somerpalu mieste, Estijoje, įvyko Adrenalin Arena Kids Cup 2016 – 2017 m. trečiasis, finalinis etapas. Ugnius bendroje įskaitoje tapo 3 vietos laimėtoju.
Į šią varžybų seriją Ugnius vyko, nes žiema visai neleido treniruotis lauko trasose, taigi nuspręsta šias varžybas panaudoti kaip treniruotes. Arenacross varžybos pasižymi savita specifika, nes trasa įrengta po stogu, siaura, su daug kliūčių, dirbtiniu apšvietimu, todėl reikalauja specifinio pasiruošimo, tad Ugniui, neturinčiam didelės patirties tokiose varžybose, didelių uždavinių nekelta. Bet jau nuo pirmo etapo tapo aišku, kad jaunasis sportininkas turi pakankamai greičio kovoti dėl podiumo, nes Ugnius buvo vienas greičiausių trasoje ir tik padarytos klaidos neleido užlipti ant podiumo. Pirmame etape – užimta 5 vieta. Tetrūko tik susikaupimo, klaidų nedarymo, na ir žinoma pripratimo prie uždarų trasų. Tai puikiai pavyko įgyvendinti antrame etape, kur Ugnius iškovojo 2-ąją vietą. Trečiame etape nors ir nepavyko išvengti lemiamų klaidų – iškovota 3 vieta. Susumavus etapų taškus, Ugnius tapo šių varžybų serijos, 3 vietos laimėtoju, į priekį praleidęs tik Rusijos ir Suomijos sportininkus.
Į varžybas susirinko net 49 sportininkai iš Suomijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, važiuojantys 65cm klasės motociklais. Ugniui teko susitikti su visų šių šalių stipriausias važiuotojais ir įvertinus pasiektus rezultatus, matyti, kad su jais sportininkas pajėgus kovoti kaip lygus su lygiais. Šių metų sezone Ugnius planuoja dalyvauti Estijos, Latvijos, Europos ir Pasaulio čempionatuose, tad su visais šio turnyro stipriausiais važiuotojais jam dar teks susitikti ne kartą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.