UAB „Transporto centras“ veš nemokamai

Nuo šiandien, spalio 3 dienos, UAB „Transporto centro“ keleiviai vietinio (priemiesčio) reguliaraus susisiekimo autobusais bus vežami nemokamai.

Šis sprendimas priimtas norint paskatinti Anykščių rajono savivaldybės gyventojus naudotis vietinio (priemiesčio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Anykščių rajone ir važiuoti nemokamai. Pastaruoju metu rajone vykdomi 24 keleivių vežimo maršrutai.

Priėmus sprendimą viliamasi, kad nemokamas keleivių vežimas skatins gyventojus rinktis viešojo transporto paslaugas ir bus dalinai sprendžiamos socialinės problemos neturintiems galimybės pasinaudoti transporto paslaugomis, sumažės automobilių naudojimas, o tai prisidės prie ekologijos saugojimo.

Anykščių r. savivaldybės informacija

18 komentarų

 1. Tai ir iš kaimo į anx nemokamai ves

 2. Nesamone

 3. Nesamone

 4. Geros įdėjos,geriau pradėt daryt negu stovėti vietoje.Bet.Panašiai Lietuvoj trečia karta, kitaip gyvens ir galvos.

 5. Aš pasikinkau savo bėrą ir važiuoju ekologiškai ir nemokamai nepriklausomai nuo valdžios sprendimo. Man taip pat valdžia turėtų už tai primokėti, jeigu pavežu kaimynką iki parduotuvės. Reiks traukt iki Kurklių ir kalbėtis su vicemeru akis į akį kodėl jis tik „Transporto centrui“ moka iš kasos.

 6. Paskatins rinktis viesaji transporta – o kad autobusai kai kur vaziuoja 2 kart per savaite,tai niekam nerupi.

  Tam,kad atsisakyti automobiliu – viesasis transportas turi buti ne tik nemokamas bet ir patogus zmonems. 2 kart i savaite pro koki kaima pravaziuojantis autobusas,kad ir nemokamas – nieko is esmes nekeicia.

  Tai tik grazus Anyksciu valdzios gestas rajono gyventojams. Nors padengti viesojo transporto islaidas visvien teks is visu rajono gyventoju kisenes – tad realiai jokio skirtumo,tiesiog pakels komunalinius ir kitus mokescius,kad apmoketu „nemokamus autobsus“

  Bet kokiu atveju visi susimokes uz ta nemokama autobusa..vienaip ar kitaip.

  • na bais įdomu

   kas bendra tarp komunalinių mokesčių dydžio ir nemokamo vežimo bendrojo susisiekimo maršrutais.

   • Pinigai is miesto biudzeto – ar manai savivaldybes klerkai is savo asmeniniu kiseniu tau ant nemokamo autobuso susimes? O is kur biudzete pinigai? Is surinktu mokesciu. Bendro tas – kad norint duoti – pirmiau reikia is kazkur paimti.

 7. Kur veź ? Ir Kada ?

 8. Labai bus patenkinti senjorai ,gales isede vazinet po rajona ir grozetis rudenejancia gamta kiekviena diena vis kita kryptimi , pamatis visus rajono miestelius ir kaimus kur tik uzsuks autobusas.

 9. Girios vilkas

  Juk visa laiką kiek pamenu po tokio vežiojimo brango bilietai. Taigi teks susimokėti veliau

 10. Senjorai pėščiom visur apėje tu Jūratė, susipažink su pasauliu važinėdama

 11. Visuose rajono miesteliuose aklinai tamsu, bet svarbiausia autobusai nemokami… Nematysim, kaip ir iš nemokamo autobuso namo vakare pareiti, bet geriau taupom elektrai ir darom netikėtus sprendimus. Kaip buvo išanalizuotas rajono sunkumus patiriančių asmenų poreikis nemokamam transportui? Kai yra teigiama, kad bus mažinama socialinė atskirtis, būtų įdomu pamatyti, kaip tai buvo įvertinta mūsų rajone ir įvedus nemokamą transportą ar bus vertinama, stebima, kokį poveikį tai daro. Viskas turi savo kainą. Sunkmetis. Padarom nemokamus autobusiukus ir žmonės nebeturės sunkumų. Super.

 12. Durnas sumanymas. Valdžia siekia įgyvendinti komunizmo šūkį: „Iš kiekvieno pagal sugebėjimus, kiekvienam pagal poreikius“

 13. rinkimai artėja

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.