UAB „Anykščių vandenys“ paslaugų nebrangins

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba įvertino UAB „Anykščių vandenys“ faktines veiklos sąnaudas ir suderino perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, bus taikoma 3,51 Eur/m3 kaina, t. y. tokia pati, kaip ir šiuo metu.

Apskaitos kaina gyventojams taip pat nesikeičia – 1,48 Eur/butui per mėn. be PVM. Išlaikyti stabilias geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kainas gyventojams leido didesnis realizuoto geriamojo vandens ir sutvarkomų nuotekų kiekis, taip pat mažesnės elektros energijos įsigijimo sąnaudos.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Anykščių rajono savivaldybės tarybai. Įsigaliojus naujoms kainoms, gyventojų už paslaugas mokama suma sudarys 2,19 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. leistinos ribos. Dabar galiojančios UAB „Anykščių vandenys“ paslaugų kainos galioja nuo 2020 m. vasario 1 d.

16 komentarų

 1. anykštėnė

  gal galima buvo ir nupiginti, nes palyginus su aplinkinių rajonų vandens kainomis tai pas mus tikrai brangus vandenėlis, pensininkėliai taupydami bijo nuleisti vandenį kiekvieną kartą pasinaudoję tualetu ar dažniau praustis. Ačiū nors už tai, kad nepabranginot.

 2. Skaitliukas

  Turėti centralizuotas nuotekų tvarkymo sistemas tai prabangos dalykas. Reikia sukurti tokį sprendimą, kad gyventojai mokėtų abonentinį mokestį už nuotekų vamzdynus.
  Kas nenori mokėti, tegul kaupia į rezervuarus. Čia tikrai prabangos reikalas turėti centralizuotą nuotekų sistemą, kuri bendrovei prižiūrėti brangiai kainuoja.
  Manau, kad valdančiosios koalicijos lyderiai tokį pasiūlymą palaikys ir sutars, kad jų partijas atstovaujantys tarybos nariai balsuotų už pritarimą.

  • Debiliam skaitliukui

   Jei aš vandens nenaudoju tai savaime suprantama jo ir neišleidžiu i tavo kanalizacijos tinklus…. Jei nori „darmavų“ pinigų – apmokestink kvėpuojamą orą ! Arba įvesk bezdėjimo mokestį !

   • Durina vandenys anykstenus,turėtų mažinti,jie tipo geri paliekama tapi mokestį?,įdomu kuo užsiima prokuratūra?,turėtų visuomenės interesus ginti,prokuratūra įdomu tikrina ar gins valdžios interesus,jie turi ginti mokesčių mokėtojų interesus,pažiūrėsime?.

  • Skaitliukui

   Tau su smegenelemis viskas gerai ,eik issisik 🙂

   • ar pažįsti žąsies šikną per pūkus ? 🙂
    koalicijos partnerių lyderių pareiškimas garantuoja pasitikėjimą savivaldybės valdžios sprendimais, o už prabangą turi visi mokėti. „Anykščių vandenys“ patiria daug sąnaudų prižiūrėdami ir remontuodami nuotekų sistemas. Kodėl visi rajono gyventojai už tai turi mokėti, kurie neturi tokios prabangos? Iš surinktų abonementinių mokesčių bendrovė galėtų plėsti nuotekų tinklų įrengimą ir prijungti visas misto išvietes prie centralizuotos valymo įrenginių sistemos.

 3. Anykštėnas

  Kada bus paskelbtas konkursas „Anykščių vandenys“ direktoriaus vietai užimti?

 4. Kada baigsis

  Kada bus skelbiamas konkursas ,,Anykščių vandenys“ direktoriaus vietai užimti?Neskelbiama ir laikomas laikinasis direktorius tol,kol jį galės pervesti be konkurso.Ar taip gali valdantieji elgtis?Ar gali būti šitokia korupcija?Ar gali partiniai interesai prasilenkti su sveiku protu?
  Negi neatsiras rajono taryboje nei vieno sąžiningo žmogaus,kuris pajudins šitą klausimą.Ar iš vis lietuviai kvailiausi žmonės?

  • nesinervuok, pakils spaudimas, sutriks darbingumas…, o lašas po lašo ne tik akmenį pratašo…
   Jeigu turi vandenį iš čiaupo, nuotekų sistema prižiūrima, fekalijos į kiemą nebėga, tai ir neviduriuok. Koalicijos partneriai žino ką daro ir kodėl taip daro.

 5. aciu jau ir taip brangiausiai mokam

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.