Turistinis sezonas dar neprasidėjo?

Bent jau tokį įspūdį galima susidaryti pralėkus dviračiu keletą kilometrų miesto pakrantės taku. "Nykščiams" kempingo šeimininkė Sonata sakė, kad kol kas poilsiauti atvyksta tik pavieniai poilsiautojai, o didžiausias susidomėjimas poilsio vietomis yra liepos mėnesiui. Jos manymu, tai labiausiai susiję su žmonių atostogomis, o po to su orais.
Nors antrasis vasaros savaitgalis ir šiltas, tačiau vanduo dar neįšilęs tiek, kad jau būtų malonu maudytis. Tai matyti iš dar tuščių maudyklos vietų. Šiek tiek žmonių yra Dainuvos slėnyje, kitur dar tuščia.
Kalbant apie pležus, kurių dešimtys pavaizduoti Kairiojo Šventosios tako informaciniuose skyduose, tai iš tiesų situacija yra kiek kitokia.
Pagrindinis pliažas, esantis arčiausiai buvusių poilsio namų, yra sutvarkytas, o kuo toliau link geležinkelio tilto, tuo situacija keičiasi. Ypač keistai atrodo stende pliažu įvardijama užpelkėjusi įlanka šalia geležinkelio tilto, tinkanti tik antims veistis. Prieš keletą metų čia atgulė tūkstančius europinių lėšų kainavęs smėlis bei kitas materialus turtas, tačiau realybė – dumblas ir nykuma.
Dar viena poilsinė – grafiškai pavaizduota ties Anykštos intaku į Šventąją. Kad ties vedančiu takeliu link jo jau nebelikę nei vieno stacionaraus šviestuvo buvo rašyta ne kartą. Šalia esantis šiukšlynas bado akis, matosi, kad čia renkasi tik audringa publika, o "komunalininkų" dėmesio labai trūksta.
Realybėje neblogas pliažas yra už geležinkelio tilto. Kol kas jis irgi tuščias. Ši vieta labiausiais mėgstama anykštėnų, ne turistų, o poilsiautojų čia paprastai netrūksta kai tik gerai įšyla vanduo.
Taip pat reikėtų pastebėti, kad iš europinių lėšų pastatyti objektai turi išlikti tam tikrą laiko tarpą, o gėlynams skirtos metalinės konstrukcijos, šalia suoliukų, taip pat turi tarnauti pagal paskirtį, aišku, ne dilgėlėms auginti.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.