Turi vilčių, jog aplinkelis bus

Seniūnas Eugenijus Pajarskas tiki, jog kai kurių gatvių ir kelių susiaurinimas ateityje tikrai pasiteisins, nes taip bus užtikrintas didesnis eismo saugumas. Be to, planuojamas Anykščių miesto modernus apvažiavimas visas susisiekimo problemas rajone išspręstų ilgiems metams į priekį.
Daugelis anykštėnų piktinasi rekonstruojamomis miesto gatvėmis bei perdarytais rajono keliais. Vairuotojai diegiamas saugumo priemones vadina niekinėmis, kurios ir dabar, ir ateityje visiems kels tik problemų, jau nekalbant apie žemės ūkio ir sunkiąją techniką. E. Pajarskas tokius skeptikus ramina ir sako, jog viskas kaip ir A. Vienuolio gatvėje tik į gerą ir mažiausiai dešimtmečiui į priekį.
„Kažką darant ir norint labai gerai padaryti, reikia truputį ir pakentėti. Nenorėkim, kad ta gatvė būtų sutvarkyta per savaitę. Aišku, nepatogumų yra, nes bus sutvarkyta dešimtmečiams. Įrenginėjama lietaus kanalizacija, kad nebūtų išplovimų ir panašiai. Be to, kartu tiesiamas ir dviračių takas. Ar važiuojamoji dalis ne per daug susiaurinta, turėtų pasakyti specialistai. Manau, kad viskas gerai paskaičiuota. Bet jei žiūrim į ateitį, aišku, didžiausia problema – aplinkkelis. Jei dar turėsime apvažiavimą, tai jokių problemų nebus. O jis turėtų būti, nes visos sąlygos yra. Blogiausia, aišku, dėl tilto per Šventąją. Bet yra senoji plačiojo geležinkelio sankasa, yra žemė ta… Viskas yra, kad tai galėtume padaryti. Juk einam į turistinį miestą. Nusiimtų didelis mašinų srautas važiuojančių Rokiškis – Kaunas magistrale. Dėl to aš vilčių turiu. O dabar sunkioji technika gali apvažiuoti centrą Kvarco gatve arba per Vikonių kaimą. Be to, ir dabartinė technika ne tokia kaip seniau. Visi kombainai su nuimamais kederiais. Nebereikia šešių metrų jų pravažiavimui. Visi nusiima ir tempia kaip priekabą. Į normalios mašinos rėmus telpa. O dabartinės eismo saugumo salelės užmiestyje nori nenori verčia sumažinti greitį. Kiekvienas vairuotojas pristabdo, kadangi ten pasižiūrėti reikia, pataikyti… Saugiau vairuoja“, – radijo „Nykščiai FM“ laidoje „Savaitės aktualijos“ sakė E. Pajarskas.
Laidos „Savaitės aktualijos“ kartojimas šeštadienį, 13 valandą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.