Turgaus prekiautojai gali prašyti kompensacijų

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) primena turgaus prekiautojams, kad pateikti paraiškas dėl turgavietės mokesčio kompensacijos jie gali  iki rugsėjo 16 d.

Naujausiais duomenimis, Utenos apskrities turgaus prekiautojai pateikė 239 paraiškas turgavietės mokesčio kompensacijai gauti. Šiuo metu per Mano VMI teigiami atsakymai dėl paramos skyrimo jau išsiųsti 162 asmenims, bendra paskirtų kompensacijų suma siekia 48600 eurų. 47 smulkieji verslininkai pateikė paraišką kompensacijai, nors neatitinka nustatytų kriterijų, apie tai jie taip pat informuojami pranešimais Mano VMI.

Pažymima, kad pakeitus teisinį reglamentavimą turgavietės mokesčio kompensaciją gali gauti daugiau turgavietės prekiautojų, tai yra ir tie kriterijus atitinkantys smulkieji verslininkai, kurie prekiauja ne maisto produktais įregistravę individualią veiklą pagal pažymą „Mažmeninė prekyba kioskuose ir prekyvietėse“.

Vienas komentaras

  1. M.Fergizienė

    Pakruojyje bus naujas turgus. dirba technika. Laikinai turgus persikėlė prie stoties. Anykštėnai turėtų pasekti pakruojiečių pavyzdžiu ir įrengti turgų pagal visus reikalavimus.
    Pakruojiečiai aplenkė Anykščius ir statant kolumbariumą., kuris bus prie naujų kapinių. Anykščiai atsilieka visuose darbo baruose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.