Turgaus prekeivių ir pirkėjų karštis negąsdina

Daugiau nei savaitę anykštėnus „dusinantis“ karštis turgaus  ritmingo darbo netrikdo. Ketvirtadienį „pievelės“ prekeiviai, kaip ir visada, buvo įsikūrę savose vietose. Daržovėmis, gėlėmis ir daržo sodinukais prekiaujantys anykštėnai pirkėjų stoka taip pat nesiskundė. Turguje buvo ypač daug gėlių daigų. Kaip sakė gėlėmis prekiaujantis Juozas, kad kurį laiką pirkėjai laukė lietaus, dabar šiek tiek pavėluotai perka gėles aplinkos puošybai ar kapams.

Pasiteiravus prekeivių, ar žmonės vis dar perka pomidorų ir agurkų daigus, nes lyginant su ankstesniais metais, šios daržovės jau turėtų būti pasodintos į savo vietas šeimininkų daržuose, Genutė patikino, kad šiemet daigų pirkimas šiek tiek vėluoja. Pasak Genutės, pavasario pradžioje buvo šalta, o dabar labai sausa, gal tai ir pakoregavo daržovių daigų sodinimo grafikus.

Penktadienio rytą, po ketvirtadienį nušniokštusio lietaus,, turguje prekeivių buvo gausu, o pirkėjų gerokai mažiau. Ir „pievelė‘ buvo gerokai skurdesnė. Gėlių pardavėjas Juozas juokavo, kad „tikriausia visi anykštėnai daržuose ir jiems šiandien ne turgus rūpi“…

NYKŠČIAI

 

5 Komentarai

  1. Klausimas ,,Šilelio" r a š y t o j a m s

    Kokia gramatinė forma yra žodis ,,nušniokščiusio” :)?….. NUŠNIOKŠTUSIO LIETAUS

  2. …nesvarbu tos gramatinės klaidos…ir taip aiškų kad palijo visų taip laukiamas lietus…Čia gi ne nacionalinis diktantas…ir ne vis tokie mokyti kaip JUS…Rašybos klaidos nėra tokios baisios ,kaip gyvenimo…daugiau pozityvo ir gyvenimas sužydės…

  3. Žodis NUŠNIOKŠTUSIO atitinka visas lietuvių kalbos taisykles. Jei netikite, pasitikrinkite google.

  4. musu turgelio isvaizda bomzine

  5. Jau per tokias dienas geriau manau nepirkti nei kokių maisto produktų, nei augalų, nes kartštis viską sugadina. Pirkau kažkada gėlių merginai turgelyje tokiam, tai jau vakare jos buvo nuvytusios… Dabar perku iš parduotuvių kurios turi šaldytuvus, kad karštį atgrasytų tokią dieną ir ilgiau jos galėtų išsilaikyti. O dar geriau tai užsisakau į namus, net ir pačiam niekur važiuoti nereikia, o gėlytės būna gražios ir gyvybingos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.