Turėsime du Seimo narius

Nors sekmadienį vykusiame rinkimų į Seimą antrajame ture nugalėjo LVŽS atstovas Tomas Tomilinas, į Seimą pateko ir jo konkurentas Sergejus Jovaiša, atstovavęs TS-LKD.

T.Tomilinas jau anksčiau buvo užsitikrinęs Seimo nario vietą, nes savo partijos sąraše buvo 5-asis, o štai S.Jovaišą, kuris partijos sąraše buvo 40-tas, į viršų „truktelėjo“ į Seimą išrinkti kiti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratai kandidatai.

Į Seimą išrinktas 81 kadenciją baigiantis parlamentaras, parlamente dirbs 60 naujokų.

Kad abu kandidatai papuolė į Seimą,anykštėnams tik geriau – T.Tomilinas žadėjo galutinai įsikurti Anykščiuose, o S. Jovaiša ir toliau padės anykštėnams.

NYKŠČIAI

15 komentarų

 1. ejo vergai balsuoti ,bet prie lovio pateko abu ,cirkas ??

 2. Tai gerai, kitaip Jovaisa ko gero butu tapes mero patareju

 3. politika yra pelno nesiekianti organizacija

 4. Kaip kaip? Jovaiša padės anykštėnams ir toliau? O ką iki tol padėjo?

 5. Ne rinkėja

  Sau padėjo ir užsitikrino solidžią algą bei pensiją.Tam prisidėjo patys anykštėnai,nes prieš save matė tik buvusį krepšininką.O kad jis nelabai ką jau geba-jiems ne motai!Štai kur problema,kai akis užtemdo trumparegiškumas!

 6. Balsuoji už vieną , bet rezultate gauni abu. Demokratija bl.

 7. Jovaiša dvi kadencijas buvo, jo darbas lygus nuliui.

  • Kažin kokius darbus nuveiks naujas Anykščių atstovas, būdamas opozzicijoje?:) Anykštėnai niekaip nepataiko išrinkti:):)

 8. Ir toliau pades Anykstenams..nesupratau biski. O kam cia jis kur padejo per 8 metus???

 9. padės ant anykštėnų.

 10. O ką Jovaiša padėjo anyksciams nieko ar jam negeda
  Kad nieko neveikia

 11. , turintis 5 milijonus gyventojų buvo tapęs šalies antrosios susirgimų bangos epicentru: ten naujų per parą registruojamų užsikrėtimo atvejų skaičius rugpjūtį buvo perkopęs 700. Miestas kuriame buvo net komendanto valanda, labai griežtos karantino sąlygos, net ir šiuo metu nenustoja optimizmo su Covid-19 antra banga…..
  Deja, mūsų LT teturinčioje tik puse tiek gyventojų ir viršijus dienos užsikrėtimų skaičių per dieną 700-us prioritetas „valdžios dalybos“ pirmesnis !
  Kuo taip įpatingas tas valdiškas „Paršiukų lovys“ – kurio dalybos nesibaigia nei dieną, nei naktį ? Vyksta arši kova, baisesnė nei karo metu. Vieni laimėjo, kiti pralaimėjo, o pastarieji bando rasti kompromisą prieš konkurentus sudarydami bendrus būrius („koalicijas“). O karui pasiruošę, net nebesupranta prieš ką reikės kariauti ? Vieni bando užsitikrinti geras „užtarnauto poilsio“ vietas, kiti sieja savo verslus su pinigų nepraradimu ir padauginimu, „pjaunasi kaip šunys“ ir vis dar kerštauja vieni kitiems,….bet,….:-)
  Bet nemato, kad priešas jau čia pat mūsų kieme, prie mūsų durų, kuris smogs visa savo nevaldoma jėga jau šių metų pabaigoje ir ateinančių metų pradžioje ?
  Laisva šalis, laisvas pasirinkimas ? Malonu, kai dar šalies mažuma gyventojų („rinkėjų“) vis dar trykšta optimizmu ir renka tuos „karo generolus“, bet nesupranta, kad kariauti su tariamu priešu mes turėsime patys, o mūsų „generolai“ liks tik nuošalyje, stebėti situacijos besigirdami „priešo“ suvaldymu, paskirdami tik sau premijas už kovą….?

 12. tikrai padės, pensininkam pensijas sumažint

 13. Ko šakojates

  Jovaišai didelis DZYN ant visu ! Ka rašinejat ,jam nusipjaut ! Jis gauna pencija ,seime pasivaikšto irgi gauna ,dar priedai ir kanceletinės ,tai visai gerai ,ko jam prie veliavos nestovet ( pakeite kaklaraištį ir komjaunimo knygelę į trispalvę ) Nu ir kas jam ?

 14. Jovaiša tai nereikalingas kaip ir Juozapaitis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.