Turėjo nemažai klausimų

Šiandien Anykščiuose viešėjusiam socialinės apsaugos ir darbo ministrui Linui Kukuraičiui gyventojai išsakė viską, ką galvoja apie dabartinę valdžią. Bene daugiausiai diskutuota socialiniais ir sveikatos apsaugos reikalais.

Triukšmas salėje vienu metu buvo toks, jog nei klausimų, nei atsakymų į juos beveik nebuvo galima suprasti.

Dominuojanti susitikimo tema – negrąžintos pensijos ir kaupiamųjų fondų situacija. Anykštėnai bandė aiškintis, kas nutiko su beveik prieš dešimtmetį jų nusavintais pinigais. O labiausiai nustebino ministro atsakymas į klausimą, kada bus atstatytos profesinio neįgalumo išmokos. Pastarosios kartu su kitomis buvo sumažintos vidutiniškai penkiasdešimčia litų.

„Pirmą kartą girdžiu apie tokias pensijas“, – šokiruojantį atsakymą pateikė L. Kukuraitis. Salė po tokio nesusipratimo tik dar labiau ėmė ošti. Auditorijos triukšmą suvaldyti ėmėsi ne kas kitas, o Seimo narys Antanas Baura, kuris į susirinkusius kreipėsi vardais bei prašė elgtis civilizuotai.

Žmonės bandė aiškintis, kodėl nuvykus į reabilitaciją Druskininkuose viskas daug geriau nei tas pačias paslaugas gaunant vietoje, tikėjosi kažką daugiau suprasti dėl kai kurių sveikatos ministro Aurelijaus Verygos sprendimų, jų priežasčių ir pan.

„Valstiečių“ ministrai penktadieniais jau kuris laikas keliauja po Lietuvos regionus ir stengiasi pabendrauti su bendruomenėmis tiesiogiai. Nuo kadencijos pradžios Anykščiuose jau lankėsi Bronius Markauskas, A. Veryga, Lijana Ruokytė – Jonsson.2 komentarai

  1. is tuscio i kiaura

  2. mieli anykštėnai – jeigu Jūs taip būtumėte Gretutę prieš rinkimus pakamantinėję, gal nereikėtų dabar ir Milenos ieškoti 🙂 Pasirodo, kai skauda, tai sugebate prispausti velniui uodegą 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.